باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد تهران مرکزی به دعوت فرماندهی انتظامی تهران بزرگ برگزار کرد

۳۰ خرداد ۱۳۹۶ | ۰۰:۰۰ کد : ۱۲۶۷۰ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۲۹۸۲
« بررسی علل عدم انگیزه ادامه خدمت در کارکنان پیمانی» عنوان کارگاهی است که به دعوت فرماندهی انتظامی تهران بزرگ و به همت باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد تهران مرکزی برگزار شد.
باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد تهران مرکزی به دعوت فرماندهی انتظامی تهران بزرگ برگزار کرد

 

« بررسی علل عدم انگیزه ادامه خدمت در کارکنان پیمانی» عنوان کارگاهی است که به دعوت فرماندهی انتظامی تهران بزرگ  و به همت باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد تهران مرکزی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی واحد تهران مرکزی،این کارگاه به درخواست فرماندهی انتظامی تهران بزرگ و همکاری  باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد تهران مرکزی با هدف ارتقاء فرایند سازمانی و نیروی انسانی ویژه  مدیران و معاونان حوزه های مختلف راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ و پلیس راهور ناجا برگزار شد.

این گزارش حاکی است،دکتر فاطمه حمیدی فر عضو باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان و از اعضای هیئت علمی گروه مدیریت واحد تهران مرکزی مدرس و سخنران این کارگاه در خصوص رفتارهای سازمانی و عوامل فقدان انگیزه در حوزه های مختلف سازمانهای اداری، روش های ایجاد انگیزش در کارکنان ، مشارکت کارکنان ، برنامه های مبتنی بر حقوق متغیر و . . . سخنانی ایراد کرد.

بر اساس این گزارش، در حاشیه این کارگاه طاهره فهیمی نجم رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان در گفتگویی کوتاه به عقد تفاهم نامه مشترک در آینده نزدیک با اداره کل راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ خبر داد و گفت: پیوند پلیس با دانشگاهیان قطعاً در فرهنگ ترافیک جامعه تاثیرات مثبت و موثری خواهد داشت.

 وی همچنین به اهمیت آموزش دقیق و بهینه قوانین راهنمایی و رانندگی به دانشجویان تاکید کرد و تصریح کرد: هر نخبه می تواند در کشور به عنوان یک پلیس فرهنگی موفق باشد.

سرهنگ غلامرضا ذاکری پور رییس دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ نیز در پایان این جلسه ضمن تشکر از همکاری معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی به اهمیت و ادامه این نشست ها تاکید نمود و اعلام کرد انشاالله این نشست ها و کارگاههای آموزشی به صورت پی در پی بین دانشگاه و ناجا ادامه خواهد داشت.انتهای پیام/

 

 

کلید واژه ها: باشگاه پژوهشگران جوان فاطمه حمیدی فر پلیس راهنمایی ورانندگی


( ۱ )