برگزاری جلسه ستاد اقامه نماز در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی

۱۸ دی ۱۳۹۶ | ۱۳:۱۸ کد : ۱۳۵۶۷ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۲۹۸
جلسه ستاد اقامه نماز واحد تهران مرکزی با حضور مشاور اجرایی در دانشگاه های آزاد اسلامی استان تهران و واحد تهران مرکزی، معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای آزاد اسلامی استان تهران، معاون دانشجوئی وفرهنگی، مدیرگروه معارف اسلامی، عضو هیأت علمی واحد به عنوان نماینده استادان، نماینده دانشجویی و مسئول ستاد اقامه نماز واحد برگزار شد.
برگزاری جلسه ستاد اقامه نماز در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی

 

به گزارش روابط عمومی واحد تهران مرکزی، در این جلسه پس از بحث و بررسی در خصوص مسائل مربوط به ستاد اقامه نماز در واحد تهران مرکزی مواردی از قبیل: اقامه نماز در واحد ، برپایی نماز جماعت در اول وقت، حضور فعال مسئولین، معاونان و مدیران دانشکده ها و حوزه ستادی در نماز جماعت به جهت جذب حد اکثری مورد تصویب قرار گرفت.

همچنین برگزاری مسابقه سراسری کتابخوانی با موضوع نماز به صورت حضوری از کتاب «نماز و مهار خشم » ویژه استادان، کارکنان و خانواده های آنان به صورت همزمان در حوزه ستادی و دانشکده ها، برگزاری نشست تخصصی با عنوان « شیوه های دعوت به نماز »ویژه استادان و کارکنان واحد ،برگزاری مسابقه نقاشی فرزندان استادان و کارکنان با موضوع نماز به صورت حضوری و برگزاری مراسمی در پایان سال جهت تقدیر از فعالان و خادمان نماز جماعت در سه سطح استادان ، دانشجویان و کارکنان و انتخاب امام جماعت نمونه واحد از دیگر مواردی بود که در این جلسه به تصویب رسید. انتهای پیام/

 

کلید واژه ها: ذانشگاه ازاد اسلامی واحد تهران مرکزیازاد تهران مرکزی