دکتر رهایی مطرح کرد: برگزاری فرصت های مطالعاتی ویژه دانشجویان دکتری دانشگاه آزاد اسلامی

۲۷ خرداد ۱۳۹۷ | ۱۳:۴۹ کد : ۱۴۰۱۷ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۹۵۲
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: باید برای دانشجویان مقطع دکتری فرصت های مطالعاتی در مراکز بین المللی برگزار شود.
دکتر رهایی مطرح کرد: برگزاری فرصت های مطالعاتی ویژه دانشجویان دکتری دانشگاه آزاد اسلامی

 

تصویر مطلب برگزاری فرصت های مطالعاتی ویژه دانشجویان دکتری دانشگاه آزاد اسلامی

به گزارش روابط عمومی واحد تهران مرکزی به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر علیرضا رهایی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه یکی از کمبودهای موجود در دوره دکتری برگزاری فرصت های مطالعاتی دانشجویان در خارج کشور است، اظهار داشت: دانشجویان دوره دکتری باید به مدت 6 تا 12 ماه فرصت انجام فعالیت تحقیقاتی در مراکز بینالمللی را داشته باشند، به عنوان مثال با ایجاد ارتباط با دانشگاه های آلمان این فرصت برای دانشجویان فنی و مهندسی فراهم می شود.

وی خاطرنشان کرد: در آینده با توسعه همکاری های بین المللی و اجرایی کردن تفاهم نامه ها این شرایط برای سایر گروه های دانشجویی هم فراهم می شود و واحدهای دانشگاهی نیز در این زمینه باید یک سیاست تشویقی را دنبال کنند.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی تأکید کرد: برنامه ریزی برای ارتقای کیفیت آموزشی دوره دکتری، همراه با توسعه تحقیقات و نوآوری با استفاده از فرصت های مطالعاتی، دانش آموختگان این دوره را به سطح معتبرترین دانشگاه های ملی و بین المللی خواهد رساند.انتهای پیام/

 

کلید واژه ها: فرصت مطالعاتی دانشجویان دکتری دانشگاه آزاد اسلامی


( ۲ )