دکتر فرهاد رهبر در جلسه شورای فرهنگی دانشگاه: رسانه های دانشگاه آزاد اسلامی «شبکه دانشجویی خبرنگار» راه اندازی کنند

۲۸ خرداد ۱۳۹۷ | ۱۲:۵۷ کد : ۱۴۰۲۳ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۹۰۸
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خطاب به مسئولان رسانه های دانشگاه گفت: با راه اندازی"شبکه دانشجویی خبرنگار" می توانید اخبار اقصی نقاط کشور را به صورت آنلاین توسط دانشجویان به دست آورید.
دکتر فرهاد رهبر در جلسه شورای فرهنگی دانشگاه: رسانه های دانشگاه آزاد اسلامی «شبکه دانشجویی خبرنگار» راه اندازی کنند

 

به گزارش روابط عمومی واحد تهران مرکزی به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر فرهاد رهبر در جلسه شورای فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی که درخصوص تیراژ روزنامه فرهیختگان و با حضور اعضا برگزار شد با تبریک عید سعید فطر و آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه بندگان، گفت: امیدوارم از ماه مبارک رمضان بهره کافی را برده و برای آخرت اندوخته مناسبی را کسب کرده باشیم.

وی با قدردانی از تحولات مثبت در روزنامه فرهیختگان، خاطرنشان کرد: اصل ترقی خواهی و رسیدن به قله های هدف، اصل درستی است که همواره باید تا رسیدن به نقطه مطلوب پیگیری شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه نباید تیراژ روزنامه فرهیختگان کاهش و قیمت آن افزایش یابد، افزود: باید یک توزیع مناسب، هدفمند و متناسب با رسالت این روزنامه در جامعه هدف که عمدتاً دانشگاهیان هستند، شکل بگیرد.

دکتر فرهاد رهبر با تأکید بر اینکه مخاطبان روزنامه فرهیختگان باید به جامعه غیردانشگاهی کشور نیز تسری و گسترش یابد، گفت: در کنار روزنامه فرهیختگان باید محصولات فرهنگی دیگری نیز به عموم مردم ارائه شود.

وی همچنین بر اثربخشی مناسب روزنامه فرهیختگان تأکید کرد و افزود: مسئولان این روزنامه باید با بازنگری در تولید محتوا، مخاطبان روزنامه فرهیختگان را افزایش دهند که این مسأله افزایش فروش را به دنبال خواهد داشت.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ادامه داد: از تولید محتوای تکراری و یکنواخت پرهیز کنید، چرا که حفظ تیراژ با نوآوری در محتوا، خلاقیت و به روز بودن صورت می گیرد، محتوای روزنامه باید انقلابی باشد.

دکتر فرهاد رهبر به گستردگی واحدها و مراکز آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر کشور اشاره و خطاب به مسئولان رسانه های دانشگاه گفت: با راه اندازی شبکه دانشجویی خبرنگار می توانید اخبار اقصی نقاط کشور را به صورت آنلاین توسط دانشجویان به دست آورید و بر غنای محتوای رسانه های خود بیفزایید.

وی ادامه داد: همچنین از پتانسیل و توان این شبکه دانشجویی به عنوان شبکه همکار روزنامه می توانید برای توزیع مناسب روزنامه و محصولات فرهنگی در سطح کشور بهره مند شوید.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی تأکید کرد: مخاطبان روزنامه دانشگاه باید این روزنامه را به جهت بهره برداری علمی و محتوایی تهیه کنند.

انتهای پیام/

 

کلید واژه ها: دکتر فرهاد رهبر شورای فرهنگی راه اندازی شبکه دانشجویی خبرنگار