در مراسم معرفی مسئول نهاد رهبری دانشگاه آزاد تهران اعلام شد؛ افتتاح رسمی مجتمع دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی در سوهانک

۰۳ مرداد ۱۳۹۷ | ۱۳:۳۵ کد : ۱۴۰۹۳ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۵۰۲۳
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و واحد تهران مرکزی در مراسم معارفه مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران، افتتاح رسمی مجتمع دانشگاهی سوهانک را اعلام کرد.
در مراسم معرفی مسئول نهاد رهبری دانشگاه آزاد تهران اعلام شد؛ افتتاح رسمی مجتمع دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی در سوهانک

 

به گزارش روابط عمومی واحد تهران مرکزی به نقل از خبرگزاری آنا، محمدمهدی طهرانچی در این مراسم با تبریک میلاد امام رضا (ع) گفت: امروز و با حضور حجت‌الاسلام محمدیان و در مراسم تکریم و معارفه مسئولان نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران، افتتاح رسمی مجتمع دانشگاهی سوهانک را اعلام می‌کنیم.

عضو هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی با آرزوی موفقیت برای حجت‌الاسلام رجالی تهرانی از حجت الاسلام طیبی مسئول سابق نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران قدردانی و اظهار کرد: وی برای قرارگرفتن دانشگاه در ریل انقلاب اسلامی تلاش فراوانی انجام داد.

وی با بیان اینکه ایران در ورود موسسات علمی در عصر مدرن با دو مشکل بدفهمی‌ها و کج‌فهمی داخلی و خیانت‌ها و تحریم‌های خارجی روبه‌رو بوده است بیان کرد: بدفهمی داخلی تقلیل‌دادن آموزش، تربیت و پرورش در آموزش عالی بود و دانشگاه به مفهوم آموزش‌دهنده صرف تقلیل داده شد.

طهرانچی افزود: تقسیم‌بندی دوران تربیت فرزند به سه دوره هفت‌ساله در اسلام حساب شده و برنامه‌ریزی شده است. اسلام برای هر کدام از این هفت سال‌ها برنامه دارد اما متاسفانه ما برای هفت سال سوم برنامه‌های مناسبی نداشته‌ایم. بخشی از این هفت سال را با کنکور و بخشی را با آموزش صرف در دانشگاه‌ها هدر دادیم، بنابراین فرزندان از تربیت و پذیرش مسئولیت‌های اجتماعی بازماندند و این به دلیل بدفهمی‌های داخلی بود.

636680416674769933_b.jpg

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران با بیان اینکه می‌خواهیم از کلاس‌محوری به محیط رشد و تربیت ورود کنیم خاطرنشان کرد: یکی از دلایل طرح تجمیع در دانشگاه متبوع ما همین موضوع بود، بنابراین دانشگاه آزاد اسلامی در حال گذار به دوران تربیت، آموزش و پرورش جوانان برای پذیرش مسئولیت‌های اجتماعی است.

به گزارش آنـا، مسئول سابق نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران نیز در سخنان کوتاهی اظهار کرد: تا مدتی پیش مشکلات دانشگاه آزاد بسیار زیاد بود و بیشتر آنها به دلیل دستورات کلانی بود که از سوی مدیریت‌ها صادر و گاهی مانع فعالیت‌های ما در نهاد می‌شد.

حجت‌الاسلام ابوالقاسم طیبی افزود: آقای رجالی مدتی در دانشگاه سراسری بوده‌ و این باعث شناخت وی از محیط دانشگاهی می‌شود که امیدواریم مجموعه مدیریت و رؤسا با همکاری خود مشکل کمبود نیروی انسانی در دفاتر نهاد را برطرف کنند.

636680497389309393.jpg

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران صبح امروز سه‌شنبه با حضور حجت‌الاسلام ابراهیم کلانتری معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی، حجت‌الاسلام محمد محمدیان مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، روسای واحدهای دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و جمعی دیگر از مسئولان و مدیران دانشگاهی در مسجد جامع نور ولایت واقع در مجتمع دانشگاهی امام خمینی (ره) واحد تهران مرکزی این دانشگاه (سوهانک) معرفی شد.

در این مراسم حجت‌الاسلام علیرضا رجالی‌ تهرانی به عنوان مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ آزاد اسلامی استان تهران معرفی و از زحمات حجت‌الاسلام ابوالقاسم طیبی مسئول سابق این نهاد قدردانی شد.

 

انتهای پیام/

 

کلید واژه ها: مصوبات استان تهران دکتر محمدمهدی طهرانچی تودیع و معارفه نهاد رهبری دردانشگاه


( ۸ )