سرپرست دانشگاه آزاد چه سوابقی در کارنامه خود دارد؟

۲۸ مرداد ۱۳۹۷ | ۱۳:۳۲ کد : ۱۴۱۰۱ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۳۱۹۵
دکتر طهرانچی، استاد تمام فیزیک دانشگاه شهید بهشتی(ره)، یکی از دانشمندان برجسته کشورمان است که در پرونده کاری خود سابقه مدیریت بر فضاهای علمی و دانشگاهی را دارد.
سرپرست دانشگاه آزاد چه سوابقی در کارنامه خود دارد؟

به گزارش روابط عمومی واحد تهران مرکزی به نقل از خبرگزاری آنا، در جلسه فوق‌العاده صبح امروز هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی که با حضور دکتر علی‌اکبر ولایتی رئیس هیأت موسس و امنای این دانشگاه آزاد و اکثریت اعضا تشکیل شد، دکتر محمدمهدی طهرانچی به اتفاق آراء جایگزین دکتر فرهاد رهبر و سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی شد. در این جلسه از تلاش‌ها و خدمات دکتر رهبر تقدیر و تشکر بعمل آمد.

بر پایه این گزارش دکتر طهرانچی که در پرونده کاری خود ریاست دانشگاه شهید بهشتی، معاونت علمی آستان قدس رضوی، معاونت پژوهش‌های علم و فناوری مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام، ریاست مرکز نشر دانشگاهی را دارد در اوایل تابستان سال گذشته علاوه بر عضویت در هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی، ریاست دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان تهران را عهده‌دار شد.

دکتر طهرانچی که یکی از دانشمندان فیزیک حال حاضر کشور است استادتمام دانشگاه شهید بهشتی(ره) بوده و از سال 1385 تاکنون به عنوان استاد فیزیک در این دانشگاه مشغول به تدریس و تحقیق است. وی استاد نمونه کشوری در سال ۱۳۹۱ با اچ ایندکس ۱۴ و دارای ۸۷ مقاله با نمایه بین‌المللی و ۱۳۵ ارائه در کنفرانس‌های معتبر علمی بین‌المللی و ملی و دارای ۱۷ طرح ملی پژوهشی است.

وی علاوه بر آنکه دارای پتنت بین‌المللی است، همچنین رئیس کمیسیون علوم پایه شورای عالی عتف و صاحب‌نظر در حوزه سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی آموزش عالی است.انتهای پیام/

 

کلید واژه ها: دکتر محمدمهدی طهرانچی سوابق سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی


( ۱۶ )