با حضور دکتر طهرانچی مراسم معارفه سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و واحد تهران مرکزی برگزار شد

۲۴ مهر ۱۳۹۷ | ۱۴:۰۰ کد : ۱۴۲۵۶ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۲۸۵۵
مراسم معارفه دکتر سیدمحمودرضا آقامیری سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و واحد تهران مرکزی با حضور دکتر طهرانچی، در مجتمع ولایت برگزار شد.
با حضور دکتر طهرانچی مراسم معارفه سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و واحد تهران مرکزی برگزار شد

 

به گزارش روابط عمومی واحد تهران مرکزی، دکتر محمد مهدی طهرانچی امروز در مراسم معارفه سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و واحد تهران مرکزی با اشاره به آغاز تحول در این دانشگاه گفت: از اولین روز حضور در بین خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی، پیرامون حرکت سخن گفتیم و آن را به عنوان یک چالش و از ارکان تحول، ساختار و فرهنگ سازمانی مطرح کردیم و پیگیر تحولی هستیم  که نظام را بالاتر از سازمان دیده است.

وی ادامه داد: از همان روز نخست تأکیدمان بر این است که در افق ۱۴۰۴، دانشگاه آزاد اسلامی انتخاب اول دانشجویان و محققین خواهد بود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به ساختار سازمانی این دانشگاه تاکید کرد: ثابت کردیم که دانشگاه آزاد اسلامی، سازمان بسیار چابکی است و البته مشکلاتی نیز دارد که رفع می‌شود.

طهرانچی با اشاره به اولویت بودن تحول و حرکت در ساختار دانشگاه آزاد اسلامی اظهار کرد: اعتقاد به تحول در ساختار و سازمان از اولویت‌های ما بوده و همواره منافع سازمان را در منافع مردم و دانشجو دیده‌ایم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی افزود: در اتفاقی که برای داوطلبین پزشکی رخ داد دیروز تا پاسی از شب، موضوعات و مستندات، مورد بررسی قرار گرفته و با خاطیان  موضوع برخورد کردیم که طی آن تعدادی از معاونین و مدیران بلافاصله جا‌به‌جا شده‌اند.

طهرانچی در ادامه مراسم معرفی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران با اشاره به خدمات انقلابی محمودرضا آقامیری گفت: ایشان از دانشمندان علم خود بوده و از انقلابی بودن وی یقین کامل و مبرهن داریم. آقامیری تجربه اسارت و مدیریت بحران در شرایط سخت را داشته و اصول مدیریتی را از آن سال ها به بهترین نحو ممکن در کوله بار تجربیات خویش دارند.انتهای پیام/

 

 

کلید واژه ها: معارفه رییس واحد تهران مرکزی دکتر محمدمهدی طهرانچی دکتر سیدمحمودرضا آقامیری تحول و ساختار سازمانی


( ۵ )