برگزاری سخنرانی علمی " ازدواج موفق – باید ها و نباید ها" در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی

۱۴ آذر ۱۳۹۷ | ۱۵:۱۴ کد : ۱۴۳۹۵ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۳۶۴
به همت اداره بهداشت و درمان حوزه معاونت دانشجویی فرهنگی واحد تهران مرکزی سخنرانی علمی با عنوان" ازدواج موفق – باید ها و نباید ها" ویژه دانشجویان، کارکنان و استادان برگزار شد.
برگزاری سخنرانی علمی " ازدواج موفق – باید ها و نباید ها" در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی

 

 

به گزارش روابط عمومی واحد تهران مرکزی، این دوره با هدف پیدایش مهارتهای لازم برای یک زندگی مشترک، با سخنرانی دکتر سیامک نویری استاد دانشگاه بهزیستی و جمعی از دانشجویان، کارکنان و استادان در مجتمع ولایت واحد تهران مرکزی برگزار شد.

دکتر مویری در سخنانی با بیان اینکه ازدواج به عنوان یک رابطه و پیوند اجتماعی و سلامت گونه  است، تصریح کرد: ازدواج تنها این نیست که دو نفر زیریک سقف بروند، مهم آن است که در ابتدا مهارتهای لازم را کسب نمایند و در مورد ازدواج بایکدیگر صحبت کنند. که اگر متاسفانه به اشتباه آنرا انتخاب کرده باشند زندگی به خطر می افتد.

وی در ادامه نکات ضروری را برای شروع یک زندگی مشترک برشمرد و گفت: همه دوست داریم رابطه موفق داشته باشیم در نتیجه نیاز هست که بینش و تفکر لازم و مهارتهای لازم را برای ورود به یک زندگی مشترک را بدست آوریم.

مویری بیان داشت: زمان ازدواج، توانایی مدیریت ازدواج، بلوغ فکری برای یک زندگی مشترک از مهمترین نکاتی است که باید در ازدواج به آن توجه نماییم. انتهای پیام/

 

 

کلید واژه ها: سخنرانی علمیازدواج موفقدکتر سیامک نویری


( ۱ )