شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران به میزبانی واحد پردیس برگزار شد

۰۳ دی ۱۳۹۷ | ۱۸:۰۷ کد : ۱۴۴۶۲ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۱۳۱۱
شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران با حضور دکترآقامیری در واحدپردیس برگزار شد.
شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران به میزبانی واحد پردیس برگزار شد

 

 

به گزارش روابط عمومی واحد تهران مرکزی، دکترسید محمود آقامیری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران  ضمن تشکر از  هیات رئیسه واحد پردیس از برگزاری این جلسه و تبریک به مناسبت هفته پژوهش و میلاد حضرت مسیح، گفت: در بازدیدهایی که از واحدهای مختلف دانشگاه آزاداستان تهران داشته ایم،  همه توانمندی ها و پتانسیل های  موجود حاکی از آن است که  تلاشهای زیادی توسط مدیران و مسئولین  سابق و اسبق این مجموعه بزرگ علمی صورت گرفته است و ما وظیفه داریم قددر دان این تلاشها باشیم و از این شرایط برای بیشترین بهره برداری در جهت خواسته های  مردم و فرزندان این کشور استفاده نماییم.

وی از ابلاغ آیین نامه پذرش رساله تا دو هفته آینده خبر داد و گفت: روند ارائه پایان نامه و رساله ها باید به طور منطقی و کارآمد باشد.

این گزارش حاکی است،دکتر حسین عباسپور رئیس واحدپردیس در این جلسه طی سخنانی ،گفت: دانشگاه جوان پردیس در سال 85 در فاز 4 شهر پردیس تاسیس شد و در حال حاضر حدود 7هزار دانشجو دارد.

وی افزود: همجواری دانشگاه آزاد و پارک علم و فناوری شهرستان پردیس موجب تعامل بیشتر این دو مرکز شد. شناسایی نخبگان واحد، کارآفرینی برای دانش آموختگان واحد، بکارگیری کارکنان پارک فناوری به عنوان مدرس و... ماحصل این تعامل است.

بر اساس این گزارش، از جمله موضوعات مورد بررسی در این شورا می توان به: توسعه درآمدزایی واحدها، استاندارد سازی هرم دانشگاه به نسبت استاد و دانشجو، بررسی حقوق استادان حق التدریس، ساماندهی چگونگی روند پایان نامه ها،ارائه گزارش کمیته های اختیارات،  مالی و آمایش،  گسترش مراکز دانش بنیان و...  اشاره کرد. انتهای پیام/

 

 

کلید واژه ها: شورای استان تهران