نشست صمیمانه رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران با اعضای هیات علمی واحد تهران مرکزی

۱۵ دی ۱۳۹۷ | ۱۲:۳۷ کد : ۱۴۴۹۳ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۳۴۲
دکتر سید محمود رضا آقامیری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی با اعضای هیات علمی دانشکده های حقوق و علوم سیاسی نشست صمیمانه ای داشتند.
نشست صمیمانه رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران با اعضای هیات علمی واحد تهران مرکزی

 

به گزارش روابط عمومی واحد تهران مرکزی، آقامیری در این نشست ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع پیشکسوتان و فرهیختگان رشته های حقوق و علوم سیاسی واحد تهران مرکزی اظهار کرد: در یک نگاه کلی به فعالیت های گسترده دانشگاه آزاد اسلامی از سنوات گذشته تا امروز و حضور استادان مجرب و متخصص در رشته گرایش های مختلف باعث می شود با تامل و احساس مسئولیت بیشتری به امور جاری دانشگاه پرداخته شود تا بتوانیم همه امور دانشگاه را به شرایط مطلوب برسانیم و این مجموعه بزرگ علمی کشور جایگاه واقعی خود را در رقابت با دانشگاههای دیگر کشور و حتی منطقه بدست آورد.

وی با تاکید بر خرد جمعی در اتخاذ تصمیمات دانشگاه افزود: استفاده از نظرات سه رکن اصلی دانشگاه اعم از دانشجویان، کارکنان و بویژه استادان برای تحقق اهداف و سیاست های کلی دانشگاه ضروری است.

رییس دانشگاه آزاداسلامی استان تهران با بیان اینکه در عصر حاضر جهان به سمت تخصص گرایی در حرکت است، تصریح کرد: حرکت به سمت ایجاد رشته های بین رشته ای در راس امور آموزشی دانشگاه است و بعنوان مثال در حوزه حقوق رشته هایی مانند: حقوق پزشکی، حقوق خانواده، حقوق کودک جز این دسته می باشند.

در این نشست اعضای هیات علمی دو دانشکده حقوق و علوم سیاسی به ارائه نقطه نظرات خود در موضوعات مختلف از جمله : امکان سنجی تجمیع دو دانشکده حقوق و علوم سیاسی، ساعات موظفی اساتید، رسیدگی به امور پایان نامه ها، ایجاد رشته های بین رشته ای، توجه به برند بودن هر رشته در سطح کشور و توجه به توانمندی و تاثیرگذاری دستاوردهای دو دانشکده در کشور پرداختند.انتهای پیام/

 

 

کلید واژه ها: نشست صمیمانهرئیس واحد با اعضای هیات علمیدانشکده حقوق و علوم سیاسی


( ۲ )