دکتر آقامیری تأکید کرد: تدوین برنامه استراتژیک و بودجه بندی مناسب در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران

۲۵ دی ۱۳۹۷ | ۱۲:۲۰ کد : ۱۴۵۱۶ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۱۴۷۱
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران بر تدوین برنامه استراتژیک و بودجه بندی مناسب در واحدهای دانشگاهی این استان تأکید کرد.
دکتر آقامیری تأکید کرد: تدوین برنامه استراتژیک و بودجه بندی مناسب در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران

 

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی به نقل از خبرگزاری آنا، دکتر سید محمودرضا آقامیری سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و واحد تهران مرکزی در شورای روسای واحدهای استان تهران که در واحد اسلامشهر برگزار شد، گفت: تدوین برنامه استراتژیک، بودجه بندی مناسب، عملیاتی کردن برنامه های مدون و نظارت دقیق بر اجرای برنامه ها باید در اولویت واحدهای دانشگاهی قرار گیرد.

وی حرکت به سوی درآمدزایی غیرشهریه ای را اصلی اساسی در توسعه کیفی دانشگاه آزاد اسلامی دانست و افزود: واحدهای دانشگاهی می توانند با تدوین برنامه­ های درآمدزایی و ارائه طرحهای دانش ­بنیان علاوه بر حل مسائل و معضلات کشور در زمینه ­های گوناگون، منابع درآمدی جدیدی ایجاد کنند.

دکتر محمودرضا اسفندیار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر نیز در ابتدای این نشست گفت: واحد اسلامشهر توانسته با بهره گیری از پتانسیل بالای علمی و تخصصی اساتید و کارکنان خود وهمچنین برخورداری از فضا و امکانات آموزشی و پژوهشی مناسب به عنوان قطب علمی مطرح در جنوب غرب استان تهران، نقش مؤثری در پیشبرد اهداف دانشگاه آزاد اسلامی در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و تقویت بنیان علمی کشور داشته باشد.

وی همچنین از همکاری نزدیک این واحد دانشگاهی با ادارات شهرستان اسلامشهر در راستای رفع مشکلات شهرستان خبر داد و افزود: دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر همواره با ارائه مشاوره های علمی و پژوهشی در حل مشکلات شهرستان اسلامشهر با مسئولان این شهرستان و ادارات آن همکاری می کند. انتهای پیام/

 

 

 

 

کلید واژه ها: شورای واحدهای استان تهران دکتر سید محمودرضا آقامیری