امروز؛ آغاز ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی

۳۰ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۳:۲۳ کد : ۱۴۵۷۴ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۳۰۵۰
ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان نهایی مقاطع کارشناسی پیوسته وناپیوسته براساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی در نیمسال دوم ۹۸-۹۷ آغاز شد.
امروز؛ آغاز ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی

 

به گزارش روابط عمومی واحد تهران مرکزی به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان نهایی مقاطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته براساس سوابق تحصیلی در نیمسال دوم سال تحصیلی 98-97 طی امروز و فردا (سه شنبه و چهارشنبه) در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی انجام می شود.

نتایج این دوره ها در سامانه اعلام نتایج مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه به آدرس http://www.azmoon.net قابل مشاهده است و پذیرفته‌شدگان نهایی تمامی رشته رشته‌ها می توانند امروز (سه شنبه 30 بهمن) و فردا (چهارشنبه اول اسفند) با در دست داشتن مدارک لازم جهت ثبت‌نام به واحدهای مربوطه مراجعه کنند.

نشانی و تلفن واحدهای ذیربط در مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه به آدرس http://www.sanjesh.iau.ac.ir و سامانه دانشگاه آزاد اسلامی به آدرس http://iau.ac.ir درج شده است.

گفتنی است پذیرفته‌شدگان واحدهای علوم و تحقیقات، تهران‌مرکزی، تهران‌جنوب، تهران شمال، پزشکی تهران، الکترونیکی، تهران شرق، بروجرد، سنندج، نجف‌آباد، تبریز، کرج، قم، پرند، شیراز، مشهد، همدان، اراک و شهرری برای اطلاع از چگونگی و زمان ثبت‌نام مقتضی است به آدرس سایت آن واحد‌ها به شرح ذیل مراجعه کنند:

تهران‌مرکزی به آدرس www.iauctb.ac.ir

عدم مراجعه پذیرفته‌شدگان در روز و ساعت مقرر به منزله انصراف از ثبت‌نام تلقی شده و هیچ‌گونه اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.

انتهای پیام/

 

کلید واژه ها: آغاز ثبت نام مقطع کارشناسی بدون آزمون


( ۱۹ )