دیدار با خانواده های معزز شهدای دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی

۲۲ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۸:۵۷ کد : ۱۴۶۴۳ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۱۲۹۵
به همت اداره دانشجویی و فرهنگی دانشکده زبانهای خارجه واحد تهران مرکزی، جمعی از مسئولین باخانواده های شهید«سرتیپ پاسدار یوسف رضا ابوالفتحی» پدر دانشجو زهرا ابوالفتحی دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد مترجمی زبان انگلیسی و شهید «بهزاد کتیرایی» پدر دانشجو معصومه کتیرایی دانشجوی کارشناسی مترجمی زبان فرانسه دیدار کردند.
دیدار با خانواده های معزز شهدای دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی

 

به گزارش روابط عمومی واحد تهران مرکزی، دکتر محمد زیار رییس دانشکده زبانهای خارجه واحد تهران مرکزی در سخنانی با ابراز خرسندی به دلیل حضور در چنین فضای معنوی و باارزش، به نقش فداکاری ها و خون پاک شهیدان، تحمل و صبر خانواده های شهید در به ثمر رساندن حفظ تمامیت ارضی، استقلال و عزت کشور مطالبی را بیان نمود.

زیار اظهار داشت: وجود امنیت، آرامش و اقتدار امروز کشور ایران از ثمرات و نتایج جانفشانی غیور مردان ایرانی و خون مطهر شهدا می باشد، ادامه راه شهید و حفظ دستاورد خون های پاک شهیدان را وظیفه و تکلیف همه آحاد مردم دانست.

در این دیدار، دکتر زیار به خانواده محترم شهید « بهزاد کتیرایی » پیشهاد داد تا زندگی نامه و خاطرات آن شهید بزرگوار به زبان فرانسه ترجمه شود.

  در ادامه حجت الاسلام والمسلمین مصیب بیانوندی مسئول امور فرهنگی و اجتماعی مجتمع آیت الله هاشمی رفسنجانی (ره) از مقام والای شهیدان انقلاب اسلامی در طول 8 سال دفاع مقدس تجلیل و قدردانی کرد.. شایان ذکر است در پایان این دیدار از خانواده های محترم آن شهیدان بزرگوار با اهدای لوح و هدایا تقدیر به عمل آمد . انتهای پیام/

 

 

کلید واژه ها: دیدار با خانواده شهدا دکتر محمد زیار مصیب بیانوندی


( ۱ )