جشن بزرگ میلاد حضرت علی اکبر(ع)- روز جوان و میلاد امام زمان(عج) در دانشگاه آزاد اسلامی واحدتهران مرکزی برگزار شد

۲۸ فروردین ۱۳۹۸ | ۱۲:۲۷ کد : ۱۴۶۹۶ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۱۰۴۴
به همت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و مشارکت معاونت دانشجویی فرهنگی واحد همزمان با ولادت با سعادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان و همچنین میلاد امام زمان (عج)، جشن باشکوهی با حضور دکترسید محمود رضا آقامیری و جمع کثیری از دانشجویان، استادان ، مسئولین وکارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحدتهران مرکزی برگزار شد.
جشن بزرگ میلاد حضرت علی اکبر(ع)- روز جوان  و میلاد امام زمان(عج)  در دانشگاه آزاد اسلامی  واحدتهران مرکزی برگزار شد

 

به گزارش روابط عمومی واحد تهران مرکزی، دکترسید محمود رضا آقامیری رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و واحد تهران مرکزی در این جشن ضمن تبریک روز جوان از حضور باشکوه و استقبال دانشجویان از مراسم مذهبی و فرهنگی قدردانی کرد و گفت: فلسفه ظهور برای همه ادیان است و منتظران واقعی باید با دین مداری، اخلاق گرایی و مبارزه با ظلم و بی عدالتی زمینه ظهور امام زمان (عج) را مهیا کنند.

این گزارش حاکی است،حجت الاسلام و المسلمین علیرضا رجالی تهرانی  مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران در جمع دانشجویان و جوانان این مجموعه بزرگ علمی در سخنانی ضمن تبریک روز جوان و میلاد فرخنده امام زمان(عج) گفت: امام زمان(عج) موعود موجود است و خداوند وعده کرده است روزی خواهد آمد و جهان را پر از عدل و داد خواهد کرد.

رجالی خودسازی و خویاری اجتماعی را دو ویژگی مهم منتظران امام زمان(عج) برشمرد و افزود: در روایت آمده است هر یک از انسانهایی که می خواهند درآن دولت جهانی سهیم باشند ابتدا باید در تزکیه نفس و معرفت افزایی خود تلاش نمایند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به بصیرت افزایی منتظران امام زمان (عج) تاکید کرد و گفت: منتظران مهدی موعود هیچ موقع در جو غالب و فضای نامناسب جامعه حل نمی شوند و به راه حق می روند حتی اگر خلاف جهت  جریان افکار عمومی باشد همانطور که امام حسین(ع) جهت جو حاکم حرکت کرد و پیروز شد.

از ویژه برنامه های این جشن می توان به: مولودی خوانی، سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین رجبی، اجرای تواشیح، موسیقی و اهداءجوایز اشاره کرد. انتهای پیام/

 

 

کلید واژه ها: دکتر سیدمحمودرضا آقامیری جشن بزرگ میلاد حضزت علی اکبر(ع) و حضرت مهدی(عج)


( ۲ )