مراسم جشن میلاد امام حسن مجتبی(ع) در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ۰۰:۰۰ کد : ۱۴۸۰۱ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۱۰۱۸
همزمان با فرا رسیدن زادروز کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع) جشن با شکوهی به همت کانون محبان مهدی(عج) و همکاری باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد تهران مرکزی با حضور جمعی از مسئولین، استادان، دانشجویان و کارکنان واحد تهران مرکزی در مجتمع دانشگاهی ولایت برگزار شد.
مراسم جشن میلاد امام حسن مجتبی(ع) در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی

 

به گزارش روابط عمومی واحد تهران مرکزی، حجت الاسلام و المسلمین منصور توکلی معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران ضمن تبریک فرا رسیدن میلاد امام حسن مجتبی(ع) و خیرمقدم به حاضرین، با طرح حدیثی از امام حسن (ع) مبنی بر اینکه «برای دنیایت چنان باش که گویی جاویدان خواهی ماند و برای آخرتت چنان باش که گویی فردا می میری» تصریح کرد: برای مراقبت از خود در زمان حیات دنیوی زمانی که انسان بین  دو راهی خیر و شر قرار می گیرد و زمانیکه  شیرینی های دنیا  انسان را وسوسه می کند یکی از راههای برون رفت این مشکل توجه به ابدیت و آخرت است.

این گزارش حاکی است،حجت الاسلام و المسلمین محمد برمائی به عنوان سخنران ویژه این مراسم در سخنانی با تاکید اینکه کرامت و کریم بودن  باید در خلق و خوی  انسان باشد، تصریح کرد: هر انسانی شخصیت منحصر به فرد خود را دارد که قابل تغییر نیست اما با خودکاوی و خودشناسی بخش دیگر انسان که همان خلق و خوی انسان است قابل تغییر است و هر کسی مبنی بر شاکله وجودی اش رفتار می کند.

از ویژه برنامه های این مراسم می توان به: مولودی خوانی، تواشیح ، قرعه کشی زیارت کربلا( برای 5 نفر) و ضیافت افطاری  اشاره کرد. انتهای پیام/

 

 

کلید واژه ها: جشن ولادت امام حسن مجتبی(ع)


( ۱ )