هاشمی در گفتگو با آنا: تربیت دانشجوی تراز انقلاب، مأموریت ویژه دانشگاه آزاد اسلامی است

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ۱۵:۳۵ کد : ۱۴۸۰۷ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۴۷۳
رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی گفت: اکنون نکته مهم این است که از بطن جریانات انقلابی دانشگاه، دانشجویانی در تراز انقلاب برای آینده کشور تربیت شوند.
هاشمی در گفتگو با آنا: تربیت دانشجوی تراز انقلاب، مأموریت ویژه دانشگاه آزاد اسلامی است

 

به گزارش روابط عمومی واحد تهرانم مرکزی به نقل از خبرگزاری آنا سیدمحمود هاشمی با اشاره به سی‌وهفتمین سالگرد تأسیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی از بدو تأسیس در راستای گسترش عدالت آموزش خدمات بسیار ارزشمندی ارائه کرده است.

وی افزود: واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی از لحاظ کمی در دورترین شهرهای کشور نیز گسترده شده است. از لحاظ کیفی نیز توفیقات فراوانی داشته ولی اکنون با توجه دیدگاه‌های مدیران و ریاست دانشگاه به دوران شکوفایی و کیفی‌سازی خود رسیده است.

رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی تصریح کرد: این دانشگاه در حال گذراندن دهه چهارم خود است و از این پس اهتمام ویژه‌ای در کیفی‌سازی آموزش و پژوهش خواهد داشت. 

هاشمی با اشاره تحولات رخ داده در بدنه مدیریتی دانشگاه آزاد اسلامی اظهار کرد: اکنون باحضور پررنگ جریان انقلابی، ارزش‌های انقلابی در دانشگاه ساری و جاری شده است، اکنون نکته مهم این است که از بطن این جریانات انقلابی دانشجویانی در تراز انقلاب برای آینده کشور تربیت شوند.

وی خاطرنشان کرد: یکی از دلایلی که در چندماه اخیر دانشگاه آزاد اسلامی مورد هجمه رسانه‌های ضد انقلاب خارجی و رسانه‌های هم‌سوی آنها در داخل شده، پیگیری و تداوم راه این دانشگاه در خط انقلاب و ارزش‌های انقلاب است و ماحصل این راه در ۱۰ سال آینده تقدیم دانش‌آموختگانی در تراز انقلاب است.

رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی عنوان کرد: با درنظر گرفتن رویکرد جهادی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، انتظار می‌رود این دانشگاه به دانشگاهی در تراز انقلاب اسلامی برسد.انتهای پیام/

 

کلید واژه ها: سالروز تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی دکتر سید محمود هاشمی