آقامیری در راهپیمایی روز قدس: دانشگاه آزاد اسلامی همراه مردم در حرکت‌های انسان‌دوستانه حضور دارد

۱۰ خرداد ۱۳۹۸ | ۰۰:۰۰ کد : ۱۴۸۳۷ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۴۰۰
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران گفت: دانشگاه آزاد اسلامی علاقه‌مند است همراه مردم در حرکت‌های انسان دوستانه حضور داشته باشد و تلاش دارد به حرکت مردم حیات مضاعفی ببخشد.
آقامیری در راهپیمایی روز قدس: دانشگاه آزاد اسلامی همراه مردم در حرکت‌های انسان‌دوستانه حضور دارد

 

به گزارش روابط عمومی واحد تهران مرکزی، سید محمودرضا آقامیری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و واحد تهران مرکزی در حاشیه راهپیمایی روز قدس در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به حضور خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی در راهپیمایی و برپایی غرفه‌های سلامت از سوی واحد پزشکی این دانشگاه اظهار کرد: روز قدس هرکس باید به نوعی نشان دهد که علاقه‌مند است در مقابله با رژیم غاصب صهیونیست و آزادی مردم فلسطین فعالیت کند.

وی ادامه داد: دانشگاه آزاد اسلامی نیز سعی کرد تا در کنار سایر اقشار به صورت نمادین نشان دهد که علاقه‌مند است با فعالیت‌ در حوزه‌های فرهنگی، سلامت و بهداشتی و ... این فضا را برای افراد فراهم کرد تا شور بیشتری را به راهپیمایی ببخشند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران با مقایسه راهپیمایی امسال نسبت به سال‌های گذشته عنوان کرد: با توجه به شرایطی که آمریکا در منطقه به وجود آورده و درک صحبح مردم از شرایط موجود امسال با سال‌های گذشته تفاوت بسیاری داشته و حضور مردم بسیار پرشورتر از گذشته بود.

آقامیری در پایان با اشاره به اینکه دانشگاه آزاد اسلامی در کنار مردم و صفوف ملت است تصریح کرد: علاقه‌مند هستیم همراه مردم در حرکت‌های انسان دوستانه حضور داشته باشیم و تلاش می‌کنیم به حرکت مردم حیات مضاعفی ببخشیم و این وظیفه دانشگاه آزاد اسلامی است که در اینگونه مسائل ورود کند.

این گزارش حاکی است؛ واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران همگام و همراه با مردم فهیم، آگاه و بابصیرت ایران با حضور گسترده، یکپارچه، منسجم و دشمن‌شکن خود در راهپیمایی روز جهانی قدس، علاوه بر محکوم‌کردن اقدامات اخیر آمریکا و رژیم صهیونیستی و کشورهای حامی آنها، انسجام و وحدت ملت ایران را به دنیا نشان داده و پاسخ دندان‌شکنی به یاوه‌گویی‌های دولت آمریکا و استکبار جهانی دادند. انتهای پیام/

 

 

کلید واژه ها: دکتر سیدمحمودرضا آقامیریراهپیمایی روز قدس


( ۱ )