برگزاری ششمین کارگاه "گفتگوی ماه" دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران در واحد تهران مرکزی

۲۳ خرداد ۱۳۹۸ | ۰۰:۰۰ کد : ۱۴۸۶۳ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۵۸۹
ششمین کارگاه "گفتگوی ماه با موضوع تحلیل محتوای درس اندیشه اسلامی (۱)" ویژه استادان گروه معارف اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران در واحد تهران مرکزی برگزار شد.
برگزاری ششمین کارگاه "گفتگوی ماه" دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران در واحد تهران مرکزی

 

به گزارش روابط عمومی واحد تهران مرکزی، این کارگاه با حضور حجت الاسلام حسن همتی به عنوان مدرس و جمعی از استادان گروههای معارف اسلامی واحدهای دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران به همت گروه معارف دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و مشارکت معاونت آموزشی و پژوهشی نهاد نمایندگی رهبری دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران برپا شد.

حجت الاسلام عبدالوحید وفایی معاون آموزشی وپژوهشی نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران در سخنانی با بیان اینکه در دانشگاه آزاد اسلامی بستر مناسب برای فعالیت گروه معارف اسلامی فراهم است، اظهار داشت: در راستای تحول و مخاطب گرایی، سیاست گروه معارف اسلامی بر آن است که نسبت به متون درسی معارف اسلامی بازنگری ویژه ای متناسب با نیازهای فعلی جامعه مخاطب داشته  باشد.

وی گفت: توجه به نیاز دانشجویان، افزایش جاذبه درکلاسها با ارائه مطالب به روشهای نوین، تنظیم دروس بر مبنای تجربه و نیاز روز جامعه، لزوم تحول در متون درسی و اصلاح آنها و رفتار سنجی دانشجویان از جمله مواردی است که در این کارگاه مورد بحث و بررسی قرار گرفت. انتهای پیام/

 

 

کلید واژه ها: عبدالوحید وفایی حسن همتی کارگاه گفتگوی ماه ویژه استادان گروه معارف