مطیعی خبر داد: آغاز به کار آکادمی زبان دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران

۱۲ تیر ۱۳۹۸ | ۱۲:۲۳ کد : ۱۴۹۱۳ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۱۱۳۶
دکتر محمد مطیعی مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل و مسئول آکادمی زبان دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران از شروع فعالیت آکادمی زبان در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران خبر داد.
مطیعی خبر داد: آغاز به کار آکادمی زبان دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران

 

به گزارش روابط عمومی واحد تهران مرکزی، مطیعی در گفت و گویی کوتاه اظهار داشت: آکادمی زبان دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران در نظر دارد دوره های ترمیک مکالمه، بحث آزاد، دوره های آمادگی آزمون های بین المللی، IELTS، TOEFL و EPT را در سطح واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران برگزار نماید.

وی بیان داشت: با توجه به ظرفیت های علمی و حضور استادان مجرب و متخصص زبان در واحدهای استان تهران و همچنین استقبال دانشجویان و دانش پژوهان به یادگیری زبان در دوره های یاد شده، این مرکز فعالیت خود را با آموزش دوره های مختلف در زبان انگلیسی آغاز کرده و پس از کسب نتیجه مطلوب در کمیته کیفی آکادمی، آموزش زبانهای دیگر را نیز در فعالیت امور خود قرار خواهد داد.

گفتنی است: آکادمی زبان با حمایت دکتر محمد مهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر سید محمودرضا آقامیری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و دیگر مسئولین و همکاران دانشگاهی راه اندازی شد.

 علاقمندان شرکت در دوره های آکادمی زبان می توانند با مراجعه به سایت: http://english.iauctb.ac.ir ثبت نام نمایند و یا با شماره 22481719  تماس حاصل نمایند.  قابل به ذکر است، به دانشجویان آکادمی زبان در پایان دوره گواهی ارائه خواهد شد و همچنین اطلاعات تکمیلی متعاقباً از طریق سایت مذکور اعلام می گردد.انتهای پیام/

 

 

کلید واژه ها: آکادمی زبان انگلیسی دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران دکتر محمد مطیعی


( ۳ )