مصاحبه دوره‌ دکتری دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شد/ مصاحبه تا ۱۰ مرداد ادامه دارد/ تسهیلات ویژه برای دعوت‌شدگان مصاحبه دکتری

۲۲ تیر ۱۳۹۸ | ۱۱:۰۸ کد : ۱۴۹۴۰ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۸۲۹
مصاحبه داوطلبان ۳۳ رشته دوره‌های باآزمون و بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد اسلامی از امروز ۲۲ تیر ماه آغاز شد.
مصاحبه دوره‌ دکتری دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شد/ مصاحبه تا ۱۰ مرداد ادامه دارد/ تسهیلات ویژه برای دعوت‌شدگان مصاحبه دکتری

به گزارش روابط عمومی واحد تهران مرکزی به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، مصاحبه داوطلبان 33 رشته آزمون دکتری تخصصی و دوره بدون آزمون ویژه استعدادهای درخشان دانشگاه آزاد اسلامی از امروز شنبه 22 تیرماه برگزار می شود.

داوطلبان دعوت شده به مصاحبه 33 رشته اعلام شده که نسبت به ثبت‌نام در سامانه به منظور اعلام آمادگی جهت شرکت در مصاحبه اقدام کرده اند، می‌توانند با مراجعه به سامانه اینترنتی مرکز سنجش و پذیرش به نشانی azmoon.net از تاریخ و زمان مصاحبه خود مطلع شوند.

مصاحبه 33 رشته‌ دوره دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی از امروز 22 تیرماه در واحد علوم و تحقیقات تهران برگزار می‌شود.

داوطلبان لازم است در زمان حضور جهت مصاحبه و ارزیابی تخصصی، مدارک شناسایی (اصل شناسنامه و کارت ملی)، تمام سوابق علمی، آموزشی، تحقیقاتی شامل مقاله، پروژه، ترجمه، تالیف، گواهی ثبت اختراع و یا کسب مقام در جشنواره‌های علمی در زمینه‌های مرتبط با رشته به انضمام نسخه‌ای از ریز نمرات و پایان‌نامه کارشناسی ارشد و مدرک زبان خارجی معتبر را همراه خود داشته باشند.

نتایج تمام رشته‌های دوره دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی همزمان با نتایج سایر دانشگاه‌ها تا هفته اول شهریور ماه اعلام خواهد شد.

امکان اقامت در هتل فرهیختگان برای دعوت شدگان مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد اسلامی فراهم شد

داوطلبانی که از اقصی نقاط کشور به منظور شرکت در مصاحبه دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی به تهران سفر می کنند، می توانند در هتل فرهیختگان دانشگاه واقع در واحد علوم و تحقیقات اقامت کنند.

داوطلبان دعوت شده به مصاحبه دوره دکتری تخصصی که نسبت به ثبت نام برای شرکت در مصاحبه علمی اقدام کرده‌اند، می توانند با مراجعه به سامانه مرکز سنجش و پذیرش به آدرس azmoon.net نسبت به ثبت نام جهت استفاده از این امکانات اقدام کنند.

گفتنی است مصاحبه دوره دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی تا پنج‌شنبه 10 مرداد ماه ادامه خواهد داشت.

 

کلید واژه ها: مصاحبه دکتری با آزمون و بدون آزمون استعدادهای درخشان دانشگاه آزاد اسلامی


( ۲ )