رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران: ازدواج و فضای مجازی دو مقوله مهم و اساسی در فضای دانشجویی و دانشگاه ها

۰۵ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۴:۱۵ کد : ۱۴۹۸۶ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۴۶۰
دکتر آقامیری در مراسم اختتامیه کارگاره های دهگانه ویژه همتایاران مشاور دانشجویی در تهران شمال گفت : ازدواج و فضای مجازی دو مقوله مهم و اساسی در فضای دانشجویی و دانشگاه ها هستند که لازم است واحد تهران شمال با استفاده از ظرفیت مرکز جامع مشاوره و روانشناختی خود به این مقوله ورود کرده و کارگاه های مناسبی را تدوین و اجرا نماید.
رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران: ازدواج و فضای مجازی دو مقوله مهم و اساسی در فضای دانشجویی و دانشگاه ها

 

 

به گزارش روابط عمومی واحد تهران مرکزی؛ آقامیری، ازدواج و فضای مجازی را دو مقوله مهم و اساسی در فضای دانشجویی و دانشگاه‌ها خواند و تصریح کرد: لازم است که واحد تهران شمال با استفاده از ظرفیت همین مرکز جامع مشاوره و روان‌شناختی خود، به این مقوله ورود کرده و کارگاه‌های مناسبی را در این زمینه‌ها برنامه‌ریزی و اجرا نماید.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران در پایان از مسئولین واحد تهران شمال خواست که با تجربیات قابل‌تقدیری که این واحد درزمینهٔ اجرای برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی دانشجو محور دارد، کارگاه‌های ویژه‌ای را برای معاونین و مسئولین فرهنگی تمامی واحدهای استان تهران برگزار نماید.

در انتهای این مراسم با حضورآقامیری و مسئولین واحد تهران شمال، از تعدادی از دانشجویان برگزیده این دوره‌ها، استادان و مدرسین این کارگاه‌ها و صادق پور، مدیر مرکز جامع مشاوره و روان‌شناختی امین، تقدیر شد.

گفتنی است که به‌منظور توانمندسازی دانشجویان و تربیت همتا یاران مشاور دانشجویی، ۱۰ کارگاه ویژه با عناوین: اضطراب و افسردگی، معیارهای ازدواج و انتخاب همسر، عادت‌های سالم و مخرب، مهارت‌های ارتباطی مؤثر، از مشاوره تحصیلی تا کارآفرینی، جامعه جنسی شده و آسیب‌های فضای مجازی، انواع شکست، اخلاق حرفه‌ای و خودشناسی، اختلالات جنسی از ۲۲ تیرماه تا ۵ مردادماه در واحد تهران شمال برگزار شد.

انتهای پیام /

 

 

کلید واژه ها: دکتر سیدمحمودرضا آقامیری اختتامیه کارگاه واحد تهران شمال ازدواج و فضای مجازی


( ۱ )