برگزاری اردوی زیارتی به مشهد مقدس ویژه همکاران خدماتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی

۱۵ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۶:۳۹ کد : ۱۵۰۰۹ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۶۲۴
به همت باشگاه پژوهشگران جوان، مشارکت حوزه معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی و همکاری موسسه حضرت خدیجه کبری (س) اردوی زیارتی فرهنگی مشهد مقدس با حضور ۸۸ نفر از پرسنل حوزه خدماتی و خانواده هایشان برگزار شد.
برگزاری اردوی زیارتی به مشهد مقدس ویژه همکاران خدماتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی

 

به گزارش روابط عمومی واحد تهران مرکزی، از ویژه برنامه های این اردو می توان به: شرکت در مراسم پر فیض و معنوی دعای کمیل، شرکت در نماز جماعت به همراه سخنرانی و عزاداری شهادت حضرت امام جواد (ع) در زائر سرای آستان قدس رضوی، هم خوانی زیارت امین الله، بازدید از پارک موضوعی زیارت، حضور در مهمانسرای آن حضرت و اطعام از سفره آن بزرگوار و قرائت زیارت عاشورا و قرائت زیارت جامعه کبیره اشاره کرد.

این گزارش حاکی است، برگزاری کارگاه حرم شناسی و آشنایی با آداب زیارت، دلایل و برکات هجرت امام رضا(ع) به ایران و اشاعه معارف امام شناسی در پایگاه فرهنگی آداب زیارت شهید هاشمی نژاد ، برنامه احکام و پرسش و پاسخ توسط کارشناسان مؤسسه حضرت خدیجه کبری (س) از آستان قدس رضوی، قرعه کشی کربلای معلی به 6 نفر از پرسنل خدمات همراه با خانواده هایشان ، برگزاری جشن سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه زهرا (س )  نیز از دیگر برنامه های این سفر معنوی بود. انتهای پیام/

 

 

کلید واژه ها: اردوی زیارتی مشهد مقدس


( ۱ )