دانشجویان برای دریافت وام شهریه دانشگاه آزاد اسلامی چه اقداماتی باید انجام دهند؟

۲۷ شهریور ۱۳۹۸ | ۰۹:۳۲ کد : ۱۵۰۸۹ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۲۵۲۹
دانشجویانی که در دانشگاه آزاد اسلامی پذیرفته می‌شوند می‌توانند وام شهریه دریافت کنند.
دانشجویان برای دریافت وام شهریه دانشگاه آزاد اسلامی چه اقداماتی باید انجام دهند؟

 

به گزارش روابط عمومی واحد تهران مرکزی به نقل از خبرگزاری آنا، دانشجویانی که وارد دانشگاه آزاد اسلامی می‌شوند می‌توانند از تسهیلات این دانشگاه برای پرداخت شهریه استفاده کنند. برای برخورداری از این تسهیلات دانشجویان باید وارد سامانه ساجد شوند و ثبت‌نام کنند.

دانشجویان بعد از کامل کردن اطلاعات خود در سامانه و تأیید آن‌ها، وارد سامانه احراز هویت می‌شوند. براساس اعلام دانشگاه آزاد اسلامی در صورت بروز مشکل دانشجویان می‌توانند با شماره پشتیبانی ۴۷۹۱۶۸۱۴ و ۴۷۹۱۶۸۱۶ تماس بگیرند.

بعد از احراز هویت دانشجویان وارد سامانه ساجد می‌شوند و از آن طریق می‌توانند بر روی گزینه درخواست وام دانشجویی کلیک کنند. بعد از آن پنجره‌ای باز می‌شود که اطلاعات دانشجو را نشان می‌دهد؛ درصورتی‌که اطلاعات نمایش داده‌شده با اطلاعات دانشجو مطابقت نداشته باشد باید دکمه جستجو در اطلاعات آزمون با کد ملی را فشرد و از آن‌جا اطلاعات دقیق را پیدا کرد.

در ادامه دانشجویان می‌توانند از انواع تسهیلات آگاهی یابند و گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنند و در نهایت بر گزینه درخواست وام کلیک کنند.

دانشجویان بعد از اتمام ثبت‌نام می‌توانند به سامانه ساجد وارد شوند و از طریق لیست وام دانشجویی نتیجه درخواست وام خود را مشاهده کنند.انتهای پیام/

 

کلید واژه ها: استفاده از تسهیلات وام دانشجویی


( ۱۰۹ )