در نامه‌ای؛ جزئیات ثبت‌نام آزمون تعیین سطح زبان دانشجویان دکتری سال ۹۸ ابلاغ شد

۲۹ مهر ۱۳۹۸ | ۰۹:۴۶ کد : ۱۵۱۷۳ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۴۳۵
دانشجویان مقطع دکتری تخصصی ورودی سال ۹۸ و کلیه شاغلان به تحصیل که تاکنون موفق به ارائه نمره زبان نشده‌اند می‌توانند در این آزمون زبان شرکت کنند.
در نامه‌ای؛ جزئیات ثبت‌نام آزمون تعیین سطح زبان دانشجویان دکتری سال ۹۸ ابلاغ شد

 

به گزارش روابط عمومی واحد تهران مرکزی به نقل از خبرگزاری آنا؛ جزئیات لزوم شرکت دانشجویان دکتری تخصصی ورودی ۹۸ در آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی ابلاغ شد.

در نامه رئیس مرکز سنجش، پذیرش و فارغ‌التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی به رؤسای استانی آمده است: با عنایت با بخشنامه مورخ ۹۸/۰۳/۱۸ و لزوم شرکت در آزمون تعیین سطح برای دانشجویان مقطع دکتری تخصصی ورودی سال ۹۸ که تا پایان نیم‌سال اول فاقد نمره قبولی در زبان هستند باید نسبت به ثبت نام و شرکت در این آزمون که در تاریخ ۹۸/۸/۲۴ در شهرهای تهران، مشهد، شیراز، اصفهان، تبریز و اهواز برگزار می‌شود اقدام کنند.

در ادامه این نامه آمده است: لازم به ذکر است که شرکت در آزمون تعیین سطح منحصر به ورودی‌های ۹۸ نبوده و کلیه شاغلان به تحصیل مشمول بخشنامه مذکور که تاکنون موفق به ارائه نمره زبان نشده‌اند، می‌توانند در این آزمون شرکت کنند.

گفتنی است ثبت‌نام در این آزمون از اول تا ۱۱ آبان ماه سال جاری از طریق سامانه English.iau.ac.ir/ept انجام خواهد شد.انتهای پیام/

 

 

کلید واژه ها: ثبت نام آزمون تعیین سطح زبان


( ۶ )