برگزاری مسابقه « کتابخوانی نماز» ویژه استادان و کارکنان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی

۳۰ مهر ۱۳۹۸ | ۱۲:۲۰ کد : ۱۵۱۸۱ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۳۷۹
به همت ستاد اقامه نماز حوزه معاونت دانشجویی و فرهنگی واحد تهران مرکزی مسابقه « کتابخوانی نماز » ویژه استادان و کارکنان به صورت متمرکز ، حضوری وکتبی با حضور ۴۲۰ نفر برگزار شد.
برگزاری مسابقه « کتابخوانی نماز» ویژه استادان و کارکنان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی

 

به گزارش روابط عمومی واحد تهران مرکزی، براساس مصوبه ستاد اقامه نماز واحد ، سوالات مسابقه مذکور برگرفته از کتاب خانه بهشتی تألیف مرکز تخصصی نماز ستاد اقامه نماز کشور  بود. از جمله مباحث مطرح شده در این کتاب می توان به: نماز و خانواده ، نقش والدین در ترغیب فرزندان به نماز ، اصول هدایت و راهنمایی فرزندان به نماز ، روش ها و راهکارهای عام و خاص در دعوت به نماز ، موانع گرایش و پایبندی فرزندان به نماز  اشاره کرد.

 ویژگی های روانشناختی دوره نوجوانی ، انواع ، شرایط و شیوه های تشویق و تنبیه، معرفی الگوهای اهل نماز، نماز مقبول و آداب و شروط آن ، پرهیز از کسالت و بی نشاطی در نماز ، جایگاه خانواده در اسلام ، خانواده کانون آموزش و اقامه نماز ، آثار و برکات اقامه نماز در قرآن و روایات، نماز به عنوان نردبان عروج و تقرب ، نماز به منزله ستون خیمه اسلام از دیگر موارد مطرح شده بوده است. شایان ذکر است پس از قرعه کشی به برگزیدگان هدایایی اهدا شد. انتهای پیام/

 

 

کلید واژه ها: مسابقه کتابخانی با عنوان نماز


( ۱ )