شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران برگزارشد

۱۴ آبان ۱۳۹۸ | ۰۰:۰۰ کد : ۱۵۲۲۳ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۴۲۹
شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران با حضور دکتر سید محمودرضا آقامیری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران، جمعی از روسای واحدها و مدیران دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران روز دوشنبه ۱۳ آبان ۹۸ در محل دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران برگزار شد.
شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران برگزارشد

به گزارش روابط عمومی واحد تهران مرکزی، دکتر سید محمود رضا آقامیری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران در سخنانی ضمن تبریک فرا رسیدن 13 آبان  و روز دانش آموز اظهار داشت: وظیفه ما دانشگاهیان است که مبارزه با استکبار ستیزی را در جامعه نهادینه سازیم.

 

 وی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تشکر و قددانی از روسای واحدها و کلیه همکاران دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران در ایام ثبت نام نیمسال اول سال تحصیلی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران با داشتن 320 هزار دانشجو بیش از گذشته در مسیر رشد و تعالی قرار گرفته است و ما نیز از ایده هایی که در راستای ارتقاء سطح علمی دانشگاه باشد استقبال می کنیم.

وی همچنین با اشاره به فرا رسیدن هفته وحدت خطاب به روسای واحدها گفت: با ایجاد محیطی شاد و همچنین  با برپایی مراسم سخنرانی و نشست های دانشجویی با محوریت "اسلام ناب محمدی و آینده جهان اسلام" در برگزاری هر چه باشکوهتر برگزار کردن هفته وحدت اقدام نمایید.

این گزارش حاکی است، در ادامه این جلسه برخی از روسای واحدها ی استان تهران گزارش مبسوطی پیرامون مسائل جاری واحدها ارائه دادند و به بحث و تبادل نظر در مورد مسائل مختلف آموزشی ، پژوهشی و فرهنگی پرداختند.

 

بر اساس این گزارش در بخش پایانی این جلسه مراسم تکریم و معارفه سرپرست دبیرخانه هیات امناء دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران نیز برگزار شد.     

کلید واژه ها: شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان تهرانرئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران


( ۲ )

نظر شما :