برگزاری نشست مدیران روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران

۰۷ آذر ۱۳۹۸ | ۰۰:۰۰ کد : ۱۵۳۲۶ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۶۲۰
نشست مدیران روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران با حضور دکتر محمدرضا کاشفی برگزار شد.
برگزاری نشست مدیران روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران

به گزارش روابط عمومی واحد تهران مرکزی، دکتر محمدرضا کاشفی رئیس دبیرخانه هیات امناء دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران در جمع مدیران روابط عمومی واحدهای دانشگاهی استان تهران با تاکید بر تکریم حوزه روابط عمومی از سوی مدیران ارشد سازمانها، تصریح کرد: جایگاه و شان حوزه های روابط عمومی به عنوان پیشانی هر سازمان باید حفظ شود.

وی افزود: روابط عمومی هر سازمان بیان کننده توانمندی های یک سازمان و نهاد است و به طریقی  عملکرد و توانایی یک مدیر را به منصه ظهور می رساند. به همین دلیل روابط عمومی ها رسالتی بزرگ و مهم دارند.

کاشفی خاطرنشان کرد: اگر بخواهیم در دانشگاه آزاد اسلامی تحول ایجاد کنیم علاوه بر ایجاد فضای امید و نشاط باید خلاقیت نیز داشته باشیم و با تبلیغات صحیح و به موقع در راستای کیفی سازی دانشگاه  مسیرمان را مشخص کنیم.

رئیس دبیرخانه هیات امناء دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران درخاتمه با ارائه راهکارهای مناسب در راستای یکپارچه سازی اهداف روابط عمومی واحدها بر شناسایی چالش های موجود در حوزه روابط عمومی و ارائه راهکارهای جدید و تاثیر گذار تاکید کرد.

این گزارش حاکی است، دکتر محمد مطیعی مدیر کل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران در این نشست ضمن عرض خیر مقدم به مدعوین حاضر در جلسه از کلیه مدیران و مسئولین روابط عمومی واحدهای دانشگاهی  استان تهران در روند تبلیغاتی ثبت نام دانشجویان جدیدالورود تشکر و قدردانی کرد.

 

مطیعی در ادامه افزود: این نشست بمنظور ایجاد هماهنگی، تبادل نظرات و اطلاعات در راستای هم افزایی و ارتقای وضعیت کیفی واحدهای روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران تشکیل شد.

 

براساس این گزارش، در این نشست مدیران روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران ضمن بیان مشکلات موجود در حوزه فعالیت شان در واحدها به ارائه پیشنهادات خود پرداختند. از اهم این پیشنهادات می توان به: تخصیص بودجه، اصلاح اجرای چارت سازمانی، برگزاری کارگاه آموزشی، مجوز فعالیت در شبکه های اجتماعی، یکپارچه سازی سیستم اطلاع رسانی و... اشاره کرد. انتهای پیام/

 

 

 

 

 

 

کلید واژه ها: نشست مدیران روابط عمومی استان تهران دکتر محمد مطیعی دکتر محمدرضا کاشفی نیشابوری


( ۱ )