اعلام همکاری هیات دانشگاه نظربایف قزاقستان با واحد تهران شمال

۰۷ آذر ۱۳۹۸ | ۰۰:۰۰ کد : ۱۵۳۲۹ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۴۱۹
جمعی از مسئولین دانشگاه نظربایف قزاقستان ضمن بازدید از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال و آشنایی با ظرفیت ها و توانمندی های علمی، پژوهشی و آموزشی این واحد دانشگاهی خواستار ایجاد زمینه همکاری های مشترک آموزشی و پژوهشی و صنعتی شدند.
اعلام همکاری هیات دانشگاه نظربایف قزاقستان با واحد تهران شمال

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران، هیأتی از دانشگاه نظربایف به نمایندگی دکتر میشل سامرتون استادیار ومدیربرنامه علمی آموزش های خارجی، دکتر مهدی باقری استادیار گروه مهندسی کامپیوتر، دکتر پیمان پورافشاری استادیار گروه مهندسی نفت و عظمت کورمانف مدیر ارشد حوزه آموزش و پذیرش دانشجویان این دانشگاه به اتفاق دکتر نظام زاده و دکتر شیرانی از اعضای هیأت علمی دانشگاه شهید بهشتی ، مسئولین میز همکاری های بین المللی ایران –فدراسیون روسیه و قزاقستان در وزارت علوم و دکتر محمد مطیعی مدیرکل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران از ظرفیت های علمی، پژوهشی واحد تهران شمال بازدید کردند.

بر اساس این گزارش، در نشستی که با حضور هیات دانشگاه نظربایف کشور قزاقستان و مسئولین دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و واحد تهران شمال برگزار شد، نماینده دانشگاه نظربایف ضمن ابراز خرسندی و اظهار تمایل به همکاری با دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال به ارائه اطلاعاتی از دانشگاه نظر بایف پرداخته و در خصوص ظرفیت های موجود برای همکاری های بین المللی در حوزه جذب و حمایت دانشجویان تحصیلات تکمیلی، پست دکتری (Post Doc) ، حمایت های مالی، تبادل استاد ، برگزاری دوره های آموزشی کوتاه مدت تابستانی این دانشگاه توضیحاتی ارائه داد.

این گزارش حاکی است، مسئولین واحد تهران شمال نیز ضمن معرفی ظرفیت ها و توانمندی های این واحد دانشگاهی در حوزه های مختلف علمی، پژوهشی، آموزشی و فرهنگی به بحث و تبادل نظر درباره نقاط همکاریهای مشترک آموزشی، پژوهشی و فرهنگی پرداختند.

در حاشیه این نشست، هیات مذکور پس از بازید از مجتمع بزرگ آزمایشگاهی واحد تهران شمال و لابراتوارهای زبانهای خارجی به ویژه گروه زبان روسی- بازدید بعمل آوردند.

گفتنی است، واحد تهران شمال به دلیل داشتن ظرفیت های علمی، پژوهشی در حوزه فنی و مهندسی، مکانیک، برق، زبان های خارجی و زمین شناسی یکی از دانشگاه های پیشرو برای تبدیل ایده به عمل و ارتباط با صنعت می باشد و آمادگی همکاری بین المللی با مراکز علمی و دانشگاهی دنیا را دارد. انتهای پیام/

کلید واژه ها: واحد تهران شمال دانشگاه نظربایف قزاقستان


( ۲ )