به میزبانی واحد تهران جنوب آخرین نشست شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران در سال ۹۵ برگزار شد

به میزبانی واحد تهران جنوب آخرین نشست شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران در سال ۹۵ برگزار شد

۲۴ اسفند ۱۳۹۵ | ۰۰:۰۰ کد خبر : ۱۵۴۳ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۹۳۶
آخرین نشست شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران در سال ۹۵ به میزبانی واحد تهران جنوب برگزار شد.
به میزبانی واحد تهران جنوب آخرین نشست شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران در سال ۹۵ برگزار شد

آخرین نشست شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران در سال 95 به میزبانی واحد تهران جنوب برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا ، نشست ماهانه شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران به ریاست دکتر احمد شمس سرپرست واحد تهران مرکزی و دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و با حضور دکتر فریدون رهنمای رودپشتی معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی دانشگاه آزد اسلامی، حجج‌الاسلام ابوالقاسم طیبی و علی گل‌محمدی مسئول دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و واحد تهران جنوب و روسای واحدهای استان تهران بعد از ظهر امروز (دوشنبه 23 اسفند) به میزبانی واحد تهران جنوب برگزار شد.

در ابتدای این نشست رئیس واحد تهران جنوب گزارشی از فعالیت‌های این واحد ارائه کرد و گفت: واحد تهران جنوب دومین واحد دانشگاه آزاد اسلامی تهران است که 10 تیر 1364 با جذب 700 دانشجو فعالیت خود را آغاز کرد و اکنون بیش از 47 هزار دانشجو در 370 رشته تحصیلی مقاطع کارشناسی ناپیوسته تا دکتری دارد.

دکتر بهروز دانشیان تعداد دانشجویان این واحد را به تفکیک دو هزار 127 دانشجو در مقطع دکتری، 13 هزار و 750 دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد، 26 هزار و 639 دانشجو در مقطع کارشناسی پیوسته و 5 هزار و 146 دانشجو در مقطع کارشناسی ناپیوسته اعلام کرد.

به گفته دانشیان، واحد تهران جنوب 90 رشته در مقطع دکتری، 186 رشته کارشناسی ارشد، 72 رشته کارشناسی و 22 رشته کارشناسی ناپیوسته دارد.

رئیس واحد تهران جنوب تعداد فارغ‌التحصیلان این واحد را 128 هزار نفر عنوان کرد و گفت: «واحد تهران جنوب 13 دانشکده مصوب و 676 کارمند مجوزدار دارد.

وی خاطرنشان کرد: این واحد 12/4 هکتار زمین خریداری کرده است که 8/4 هکتار آن فنس‌کشی شده و قرار است پس از تائید کمیسیون ماده 5 مراسم کلنگ‌زنی آن انجام شود.انتهای پیام/


۲ رای