شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران در واحد شهریار برگزار شد

۰۳ دی ۱۳۹۸ | ۱۴:۴۲ کد : ۱۵۴۶۷ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۱۱۸۷
شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران به ریاست دکتر سید محمودرضا آقامیری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و با حضور دکتر طهماسب کاظمی رئیس مرکز سنجش، پذیرش و فارغ‌التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی و جمعی از روسای واحدها و مدیران دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران در واحد شهریار برگزار شد.
شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران در واحد شهریار برگزار شد

 

به گزارش روابط عمومی واحد تهران مرکزی، دکتر سید محمودرضا آقامیری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و واحد تهران مرکزی، در سخنانی ضمن تشکر و قدردانی از برگزارکنندگان بزرگداشت روز دانشجو و گرامیداشت هفته پژوهش در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران گفت: باعث افتخار است که غرفه دانشگاه آزاد اسلامی در هفته  پژوهش به عنوان غرفه نمونه انتخاب شد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر تقویت مراکز مشاوره خطاب به روسای واحدهای استان تهران گفت: برای ایجاد فضای مفرح و امید بخش در واحدها برنامه داشته باشیم و موفقیت های کشور، به ویژه موفقیت های جوانان را در عرصه های مختلف منتقل نمایید و اجازه ندهید یاس و ناامیدی را به فضای دانشگاه تزریق کنند.

آقامیری با بیان اینکه جوانان در کشور امانت هایی در دست ما هستند، افزود: مساله فرهنگی از مسائل بسیار مهم دانشگاه می باشد و برای رسیدن به یک فضای  فرهنگی دانشگاهی بهتر، باید در امور فرهنگی از دانشجویان کمک بیشتری بگیریم و با مسائل با درایت برخورد کنیم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران در خاتمه از افتتاح 4 سرای نوآوری در 22 بهمن سال جاری خبر داد و گفت: از پیشنهادات واحدها در ایجاد پارکهای فناوری، مراکز رشد، سراهای نوآوری استقبال و حمایت می کنیم.

این گزارش حاکی است: دکتر طهماسب کاظمی رئیس مرکز سنجش، پذیرش و فارغ‌التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی در این جلسه  پیرامون موضوعات مختلفی از جمله: بخشنامه  تحصیل همزمان در دو رشته گرایش ، کیفیت زیر ساخت های دانشگاه، مدیریت در ایجاد رشته گرایش های جدید، توجه به استعدادهای درخشان، مدیریت درتوزیع دانشجویان به واحدها بر اساس زیر ساخت ها ی کیفی واحدها و... سخنانی ایراد کرد.

بر اساس این گزارش، در ادامه این جلسه برخی از روسای واحدها ی استان تهران به ارائه گزارش مبسوطی پیرامون مسائل جاری واحدها ارائه دادند و به بحث و تبادل نظر در مورد مسائل مختلف آموزشی ، پژوهشی و فرهنگی پرداختند.

در حاشیه این شورا با حضور دکتر آقامیری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران دفتر گزینش، مرکز مشاوره، نمایشگاه گل و گیاهان دارویی، نمایشگاه ربات جنگجو و ربات پرنده در واحد شهریار افتتاح شد.

همچنین عقد تفاهمنامه دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهریار با فرماندار شهرستان شهریار در برگزاری دوره های آموزشی کوتاه مدت کارکنان دولتی و غیر دولتی از دیگر برنامه های این شورا بود. انتهای پیام/

 

 

کلید واژه ها: دکتر محمودرضا آقامیری شورای استان تهران تقویت مراکز مشاوره


( ۲ )