رئیس سازمان تبلیغات اسلامی‌: حضرت عیسی(ع) پیام‌آور خدمت به مردم بوده است/ دانشجویان مسیحی در اجرای بیانیه گام دوم انقلاب سهیم هستند

۰۹ دی ۱۳۹۸ | ۰۹:۲۹ کد : ۱۵۴۸۰ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۱۷۰
حجت‌الاسلام محمد قمی در مراسم جشن میلاد پیامبر اولوالعزم حضرت عیسی(ع) گفت: در گام دوم انقلاب، جوانان باید میدان‌داری کنند و دانشجویان مسیحی در اجرای این گام، سهیم هستند.
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی‌: حضرت عیسی(ع) پیام‌آور خدمت به مردم بوده است/ دانشجویان مسیحی در اجرای بیانیه گام دوم انقلاب سهیم هستند

به گزارش روابط عمومی واحد تهران مرکزی، حجت‌الاسلام محمد قمی در مراسم جشن میلاد پیامبر اولوالعزم حضرت عیسی(ع) که بعدازظهر امروز در مجتمع ولیعصر(عج) دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب برگزار شد، اظهار کرد: حضرت عیسی(ع) در جایی خطاب به حواریون فرموده‌اند که چه کسی حاضر است انصار خداوند باشد، حواریون گفتند ما حاضر هستیم. رابطه و موانست عجیبی میان حواریون و حضرت عیسی(ع) حاکم بوده است.

وی افزود: یکی از توصیه‌های حضرت عیسی(ع) به یاران خود، تواضع و خدمت کردن به مردم است. پیام انبیای الهی و حضرت عیسی مسیح(ع)، خدمت به مردم است. در اسلام نیز هدف از دین‌داری، خدمت کردن به مردم است‌.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی‌ با بیان اینکه حضرت عیسی(ع) با ظلم و فساد مبارزه می‌کرد، گفت: این پیام مهمی برای ما محسوب می‌شود و امام خمینی(ره) نیز به ما یاد داده‌اند که در مقابل ظلم ایستادگی کنیم.

قمی خاطرنشان کرد: ما برای مسیحیت احترام قائل هستیم و تمام قد مقابل آن می‌ایستیم. همچنین برای مسیحیان احترام قائل هستیم و آنان را برادر خود می‌دانیم‌‌. بهترین خدمت به مردم، ساختن ایران از طریق علم و دانش است.

وی گفت: در گام دوم انقلاب، جوانان باید میدان‌داری کنند و دانشجویان مسیحی در اجرای این گام، سهیم هستند. مطمئن باشید ایران عزیز به قله‌های علم و فناوری در جهان دست پیدا خواهد کرد.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی عنوان کرد: دانشجویان مسلمان و مسیحی در کنار هم، با سلاح علم و دانش می‌توانند ایران را به شکوفایی، عزت و سربلندی برسانند.

انتهای پیام/

کلید واژه ها: حجت‌الاسلام محمد قمی واحد تهران جنوب جشن میلاد مسیح


نظر شما :