انتصاب جدید در دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران

۱۵ دی ۱۳۹۸ | ۱۱:۴۰ کد : ۱۵۵۱۹ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۵۳۱
دکتر طهرانچی در حکمی نماینده ریاست دانشگاه آزاد اسلامی در هیات نظارت بر تشکل های دانشگاهیان واحدهای تهران شمال و تهران مرکزی را منصوب کرد.
انتصاب جدید در دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران، دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور حکمی دکتر سید حمید مهدیون را به عنوان "نماینده ریاست دانشگاه آزاد اسلامی در هیات نظارت بر تشکل های دانشگاهیان  واحدهای تهران شمال و تهران مرکزی" منصوب کرد.

در حکم دکتر طهرانچی خطاب به مهدیون آمده است: «نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جناب عالی و با استناد به بند ج ماده 4 آئین نامه تشکل های اسلامی دانشگاهیان مصوب جلسه 448مورخ 78/6/9 شورای انقلاب فرهنگی، به موجب این حکم به عنوان "نماینده ریاست دانشگاه آزاد اسلامی در هیات نظارت بر تشکل های دانشگاهیان  واحدهای تهران شمال و تهران مرکزی" منصوب می شوید.

 امید است با استعانت از خدای قادر متعال و بهره مندی از فرمایشات و رهنمودهای حضرت امام (ره)  و مقام  معظم رهبری نسبت به برگزاری منظم جلسات  هیات نظارت، فعال سازی تشکل های دانشگاهی و اجرای دقیق قوانین و مقررات مربوطه با هماهنگی کامل "اداره کل تشکل های اسلامی سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی" موفق و موید باشید.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی همچنین از زحمات آقایان: دکتر امیر عبدالله  مهرداد شریف و دکتر محمد ارشادی در دوران تصدی این مسئولیت تشکر و قدردانی کرد. انتهای پیام/

 

 

 

کلید واژه ها: دکتر سید حمید مهدیوننماینده تشکلهاواحد تهران مرکزیواحد تهران شمالانتصاب