بیانیه دانشکده علوم سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی در محکومیت ترور سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی

۱۷ دی ۱۳۹۸ | ۰۰:۰۰ کد : ۱۵۵۲۴ اطلاعیه ها
تعداد بازدید:۷۹۳
خون سردار سلیمانی زمینه ساز شکست آمریکای جنایتکار در تمامی عرصه های بین المللی خواهد شد.
بیانیه دانشکده  علوم سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی در محکومیت ترور سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی

 

به گزارش روابط عمومی واحد تهران مرکزی، متن بیانیه دانشکده علوم سیاسی به شرح ذیل است:

"سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی، سردار افتخار آفرین ایران اسلامی و تنی چند از همراهان و همرزمانش در پی حمله هوایی نیروهای متجاوز و تروریست آمریکایی در عراق، مظلومانه به شهادت رسید و به بیان شیوای مقام عظمای ولایت، فرماندهی کل قوا، ارواح طیبه شهیدان روح مطهر قاسم سلیمانی را در آغوش گرفتند.
 او عمر خود را یکسره صرف دفاع از اسلام و انقلاب اسلامی و مبارزه و تلاش بی وقفه با جبهه استکبار، دفاع از مظلومان و بی پناهان، و جان فشانی در راه مبارزه با داعش و حفظ تمامیت ارضی و ارزش های اسلامی نمود. در این طریق پر خطر، او همیشه پاسدار اصول انقلاب و پیرو راستین امام خمینی(ره) و امام خامنه ای (مدظله العالی) بود. سردار سلیمانی در مدرسه مقاومت سر برآورد، در مکتب مقاومت بالید و در اوج شکوفایی این مکتب انسان ساز و قهرمان پرور آسمانی شد. 
دانشکده علوم سیاسی واحد تهران مرکزی شهادت این مجاهد عالیقدر را به محضر مقدس حضرت ولی عصر (عج)، جانشین بر حقش حضرت آیت اله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی)، ملت بزرگ ایران و امت اسلامی و تمامی استادان و دانشجویان تبریک و تسلیت عرض نموده، ضمن محکوم کردن این اقدام ددمنشانه تروریستی به یقین، همانطور که حضورش باعث محو داعش گردید، خونش سبب محو سلطه دولت تروریست آمریکا در غرب آسیا و رژیم صهیونیستی گشته و زمینه ساز شکست آمریکای جنایتکار در تمامی عرصه های بین المللی خواهد شد. "راهش پایدار و پر رهرو باد"
دانشکده علوم سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی
 

کلید واژه ها: سردار قاسم سلیمانی بیانیه دانشکده علوم سیاسی


( ۱ )

نظر شما :