مهندس حیدری مطرح کرد جزئیات مصوبات کمیسیون تلفیق مجلس درخصوص دانشگاه آزاد اسلامی

۰۸ بهمن ۱۳۹۸ | ۰۹:۲۷ کد : ۱۵۵۷۸ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۳۴۱
مهندس حیدری جزئیات مصوبات کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی برای دانشگاه آزاد اسلامی را اعلام کرد.
مهندس حیدری مطرح کرد جزئیات مصوبات کمیسیون تلفیق مجلس درخصوص دانشگاه آزاد اسلامی

مهندس احمد حیدری معاون امور مجلس و ارتباطات اجتماعی و سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی، در گفت‌وگو با خبرنگار روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، با اشاره به مصوبات کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی برای دانشگاه آزاد اسلامی گفت: موارد مربوط به دانشگاه آزاد اسلامی ابتدا در کمیسیون های تخصصی مطرح و به صحن تلفیق مجلس ارجاع داده شد و مورد تصویب نمایندگان قرار گرفت.

وی با اشاره به آیین‌نامه اجرایی بند (ح) تبصره (9) ماده واحده قانون بودجه، اظهار داشت: در کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی مقرر شد نام دانشگاه آزاد اسلامی ذیل موسسات و نهادهای مشمول این بند قرار گیرد تا اعضای هیات علمی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی بتوانند خدمات پژوهشی خود را در اختیار جامعه قرار داده و از مزایای این طرح برخوردار شوند.

معاون امور مجلس و ارتباطات اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه موضوع مطرح‌شده بعدی، قرار گرفتن نام دانشگاه آزاد اسلامی در لیست طلبکاران دولت بود، گفت: دولت به برخی دستگاه های خصوصی بدهی دارد که طبق قانون باید آنها را پرداخت کند. براساس مصوبه کمیسیون تلفیق، مقرر شد که نام دانشگاه آزاد اسلامی نیز در این لیست قرار گیرد تا بدهی های مربوطه پرداخت شود.

مهندس حیدری ادامه داد: مصوبه بعدی کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی، در نظر گرفتن سهمیه برای ارائه تسهیلات و تغذیه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی بود. این سهمیه در سال های گذشته به دانشگاه های وزارت بهداشت و وزارت علوم اختصاص می یافت که با مصوبه کمیسیون تلفیق، دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی نیز می توانند از این سهمیه استفاده کنند.

انتهای پیام/

کلید واژه ها: مهندس احمد حیدری معاون امور مجلس و ارتباطات دانشگاه آزاد اسلامی