پیام تبریک رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران به مناسبت پیروزی انقلاب اسلامی ایران

۱۳ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۷:۰۷ کد : ۱۵۵۸۷ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۱۰۴۳
پیام تبریک رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران به مناسبت  پیروزی انقلاب اسلامی ایران

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران فرا رسیدن چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران را تبریک گفت.
 

به گزارش روابط عمومی واحد تهران مرکزی، دکتر سید محمود رضا آقامیری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و واحد تهران مرکزی با صدور پیامی فرا رسیدن چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران را تبریک گفت.
 

متن پیام به شرح ذیل است:
 

«انقلاب اسلامی ایران با تاکید بر ایدئولوژی اسلامی و تعالیم مکتب تشیع نه تنها در ریشه‌ها بلکه در اهداف و پایبندی به آرمان ¬ها نیز انقلابی منحصر به فرد به شمار می‌آید؛ انقلابی با ویژگی¬هایی همچون: اسلامیت، نفوذ و قدرت معنوی امام راحل، وحدت تمام آحاد ملت، روحیه ایثار و شهادت طلبی مردم، استقلال‌طلبی، آزادی خواهی، سازش ناپذیری، عدم وابستگی به شرق و غرب، حفظ اصول انقلاب حتی در شرایط سخت و دشوار، تلاش برای دست یابی به خودکفایی اقتصادی و اهداف انسانی و معنوی در کنار اهداف مادی و اقتصادی.
انقلاب اسلامـی ایران ثمره همبستگی و پایداری مردم و اندیشه های مدبرانه  امام راحل است که بعد از 41 سال  همچنان با قدرت پابرجاست. دهه فجر امسال فرصت  مناسبی برای تجلی بیانیه گام دوم انقلاب است.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد وخاطره شهدای انقلاب اسلامی، شهیدان  هشت سال دفاع مقدس، شهیدان مدافع حرم و به ویژه سردار بزرگ اسلام و انقلاب سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، ایام فرخنده دهه مبارک فجر، دهه پیروزی، دهه رسیدن به اوج بلندی و قدرت، دهه نجات از ظلمت و استثمار را به آحاد مردم ایران به ویژه دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران تبریک عرض می نمایم.
دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران همگام با آحاد مردم شریف ایران با شرکت در برنامه های مختلف دهه مبارک فجر و همچنین با حضور در راهپیمایی 22 بهمن روز پیروزی انقلاب اسلامی ایران، فریاد آزادی خواهی، استقلال طلبی و عدالت خواهی خود را به گوش جهانیان رسانده و برگ زرین دیگری در تاریخ شکوهمند انقلاب اسلامی رقم خواهیم زد.»

سید محمود رضا آقامیری
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و
واحد تهران مرکزی

کلید واژه ها: دهه فجر راهپیمایی 22 بهمن پیام تبریک


( ۲ )

نظر شما :