آقامیری در بازدید از کارگاه آثار هنری سپهبد شهید سلیمانی: کارگاه هنری شهید سلیمانی انتقال‌دهنده فرهنگ هنر اسلامی به جامعه است

۱۹ بهمن ۱۳۹۸ | ۰۰:۰۰ کد : ۱۵۶۰۲ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۲۵۶
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران گفت: برپایی کارگاه‌ خلق آثار هنری پیرامون شهید حاج قاسم سلیمانی در دانشگاه آزاد استاد فرشچیان می‌تواند در انتقال فرهنگ شهادت و هنر اسلامی به جامعه نقش مهم و مؤثری را ایفا کند.
آقامیری در بازدید از کارگاه آثار هنری سپهبد شهید سلیمانی: کارگاه هنری شهید سلیمانی انتقال‌دهنده فرهنگ هنر اسلامی به جامعه است

به گزارش روابط عمومی واحد تهران مرکزی، سیدمحمودرضا آقامیری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران از کارگاه خلق آثار هنری تحت عنوان «سرو بلند انقلاب اسلامی» پیرامون ابعاد زندگی و شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد (ویژه) هنرهای اسلامی ایرانی استاد فرشچیان، بازدید کرد.

آقامیری در حاشیه این بازدید ضمن گرامیداشت چهلمین روز شهادت شهید قاسم سلیمانی اظهار کرد: برگزاری کارگاه خلق آثار هنری درباره شهید سلیمانی در دانشگاه آزاد فرشچیان، جزو اولین گام‌هایی است که در زمینه هنری برای ابعاد زندگی و شهادت حاج قاسم سلیمانی برداشته شده است.

وی افزود: برپایی چنین کارگاه‌های هنری می‌تواند در انتقال فرهنگ شهادت و هنر اسلامی به جامعه نقش مهم و مؤثری را ایفا کند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران با بیان اینکه برای دانشگاه آزاد و واحد (ویژه) هنرهای اسلامی ایرانی استاد فرشچیان مایه افتخار است که کارگاه خلق آثار هنری شهید سلیمانی را برگزار کرد، گفت: حمایت و پشتیبانی از آثار فاخر در خصوص شهید سلیمانی در دستور کار دانشگاه آزاد است و روز به روز گسترش می‌یابد.

آقامیری خاطرنشان کرد: امیدوارم این کارگاه نقاشی، نگارگری و خوشنویسی فتح‌البابی باشد که در سایر بخش‌های هنری نیز شاهد آثار فاخری از هنرمندان در زمینه زندگی و شهادت حاج قاسم سلیمانی باشیم؛ سردار سلیمانی کسی بود که با شهادت خود، جامعه ما را زنده کرد و انتظار این است که برای این شخصیت بزرگ، دانشگاهیان در همه عرصه‌ها کار و تلاش کنند.

در این بازدید، بهمن نامورمطلق سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد (ویژه) هنرهای اسلامی ایرانی استاد فرشچیان، سجاد محمدیارزاده معاون اجرایی دانشگاه و دبیر اجرایی کارگاه سرو بلند انقلاب اسلامی، محمدعلی رجبی رئیس کارگروه نگارگری، حبیب‌الله صادقی رئیس کارگروه نقاشی و سیدحسن صائب نماینده استاد فرشچیان، سیدمحمودرضا آقامیری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران را همراهی می‌کردند.

کارگاه خلق آثار هنری تحت عنوان «سرو بلند انقلاب اسلامی» پیرامون ابعاد زندگی و شهادت سپهبد شهید قاسم سلیمانی به مناسبت چهلمین روز شهادت ایشان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد (ویژه) هنرهای اسلامی ایرانی استاد فرشچیان با حضور هنرمندان در روزهای ۱۷ و ۱۸ بهمن‌ماه ۱۳۹۸ برگزار شد.

آثار این هنرمندان در نمایشگاه «سرو بلند انقلاب اسلامی» از ۲۳ تا ۲۸ بهمن‌ماه در موزه هنرهای معاصر فلسطین واقع در خیابان طالقانی، خیابان شهید برادران مظفر، تقاطع بزرگمهر، شماره ۷۴ در معرض نمایش مردم و علاقه‌مندان به هنر قرار خواهد گرفت.

کلید واژه ها: دکتر سید محمودرضا آقامیری میثاق با شهید سپهبد قاسم سلیمانی آثار هنری واحد استاد فرشچیان


نظر شما :