با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران؛ مراسم تجلیل از بازنشستگان واحد تهران مرکزی برگزار شد

۲۰ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۶:۰۳ کد : ۱۵۶۰۶ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۲۹۴
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران در مراسم تقدیر از کارمندان بازنشسته واحد تهران مرکزی تاکید کرد که درب دانشگاه هیچ وقت روی بازنشستگان بسته نخواهد بود.
با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران؛  مراسم تجلیل از بازنشستگان  واحد تهران مرکزی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی واحد تهران مرکزی، دکتر سید محمودرضا آقامیری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران ظهر امروز در مراسم تقدیر و تجلیل از کارمندان بازنشسته دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی که در سالن غدیر این واحد دانشگاهی برگزار شد، اظهار کرد: امروز برای سپاس گذاری از ۳۰ سال خدمت بدون وقفه و تلاش همه جانبه همکاران دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی گردهم آمدیم.

وی افزود: ما در راستای فعالیت و خدمت به دانشجویان و جوانان مسئولیم البته که کار برای دانشجویان و جوانان خستگی ندارد و همواره لذت بخش بوده است.

آقامیری در ادامه گفت: بازنشتگان باید نسبت به ۳۰ سال کار در فضای دانشگاهی افتخار کنند؛ امکان دارد که ارتباط با دانشجویان با اخلاقیات مختلف مقداری خسته کننده باشد، اما مطمئن باشید که خروج از دانشگاه و اتمام کار در آن، دلتنگی برای این فضا را در پی خواهد شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران خاطر نشان کرد: فارغ التحصیلان واحد تهران مرکزی، جزو بهترین دانشجویان از لحاظ علمی و تربیتی هستند. این که فارغ التحصیلان بعد از چندسال، بازنشستگان این دانشگاه را می بینند، احساس شعف خواهند کرد که بسیار خوشایند خواهد بود.

وی در پایان گفت: درب دانشگاه هیچ گاه به روی بازنشستگان بسته نیست و فعالیت بازنشتگانی که تمایل به همکاری داشته باشند، ادامه خواهد داشت.

رجالی:

خون پاک شهدا باعث شد به استقلال و عزت دست پیدا کنیم

بر اساس این گزارش حجت الاسلام رجالی تهرانی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران  در مراسم تقدیر از کارمندان بازنشسته گفت: خون پاک شهدا باعث شده که امروز به استقلال و عزت دست پیدا کنیم.

وی با اشاره به ایام الله دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی گفت: موضوع نور در آیات قرآن کریم، یکی از مسائل مهم و فراگیر است که اساس آفرینش محسوب می شود.

رجالی تهرانی افزود: خداوند کسانی را که تحت ولایت خدا قرار می گیرند را نور و کسانی تحت ولایت طاغوت قرار می گیرند را ظلمت معرفی می کند؛ درواقع روزی که انسان ها به سمت خدایی شدن حرکت می کنند، روزی مقدس است.

وی  درادامه خاطرنشان کرد: هنگامی که انسان ها به سمت نور می روند، به تعبیر خداوند یوم الله نامیده می شوند چرا که این روزها در پیشگاه خداوند از جایگاه ویژه ای برخوردار است. قطع به یقین پیروزی انقلاب و دهه فجر، ایام الله محسوب میشوند چرا که مردم توانستند به استقلال و آزادی دست پیدا کنند و به سمت خدا حرکت کنند.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران در پایان گفت: خون پاک شهدا باعث شده که امروز به استقلال و عزت دست پیدا کنیم؛ به طوری که اگر دشمن تعرضی به جمهوری اسلامی داشته باشد، باید منتظر سیلی سخت و انتقام باشد.

این گزارش حاکی است، مراسم نکوداشت و تجلیل از 28 نفر از بازنشستگان سال 98 واحد تهران مرکزی به همت حوزه اداری و مالی این واحد دانشگاهی برپا شد. 

از ویژه برنامه های این مراسم می توان به: سخنرانی، برگزاری مسابقه،  اجرای موسیقی زنده توسط دانشجویان دانشکده هنر اشاره کرد.

گفتنی است، در پایان برنامه  با اهداء لوح تقدیر و هدیه از کارکنان بازنشسته واحد تهران مرکزی تقدیر شد.

کلید واژه ها: تجلیل از بازنشستگان واحد تهران مرکزی دکتر آقامیری