انتصاب سرپرست جدید پژوهشکده مهندسی بافت دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی

۰۳ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۳:۱۸ کد : ۱۵۶۳۶ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۱۰۳۱
در حکمی از سوی دکتر سید محمودرضا آقامیری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و واحد تهران مرکزی، دکتر سعید حسامی به عنوان سرپرست جدید پژوهشکده مهندسی بافت واحد تهران مرکزی منصوب شد.
انتصاب سرپرست جدید پژوهشکده مهندسی بافت دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی

به گزارش روابط عمومی واحد تهران مرکزی، در حکم دکتر آقامیری خطاب به حسامی آمده است: «با توجه به مراتب تعهد، تخصص، سوابق علمی و تجارب ارزنده جنابعالی به موجب این حکم بعنوان سرپرست پژوهشکده مهندسی بافت واحد تهران مرکزی منصوب می شوید.

انتظار می رود با بهره گیری شایسته از ظرفیت ها و توانمندی های موجود و بالقوه سرمایه های انسانی و تجهیزات آزمایشگاهی پژوهشکده به گونه ای برنامه ریزی نمایید که منتج به تحقق ماموریتهای آموزشی، فرهنگی،پژوهشی و دانشجویی دانشگاه گردد.

ایجاد و بسترسازی مناسب جهت همکاری دانشگاه با پژوهشکده های مرتبط در سطح کشور، ایجاد زمینه های ارتباطی مناسب استاد و دانشجو، هماهنگی و همکاری موثر با حوزه های ستادی و بستر سازی مناسب در جهت ارزشهای دینی و انقلابی در مجموعه کارکنان ، اعضاء هیات علمی و دانشجویان گرامی از اهم وظایف تعریف شده جنابعالی می باشد.

امید دارم با توکل به خداوند قادر متعال در انجام امور محوله موفق باشید.»

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران همچنین از زحمات دکتر محمد پزشکی مدرس در دوران تصدی این مسئولیت تشکر و قدردانی کرد. انتهای پیام/

کلید واژه ها: دکتر سعید حسامی پژوهشکده بافت واحد تهران مرکزی انتصاب


( ۵ )