دکتر آقامیری در شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران تاکید کرد؛

۱۲ اسفند ۱۳۹۸ | ۰۰:۰۴ کد : ۱۵۶۴۳ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۱۱۷۶
ستاد مرکزی مقابله با ویروس کرونا به صورت گسترده وارد میدان شود...
دکتر آقامیری  در شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران تاکید کرد؛

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران، دکتر آقامیری در جمع مدیران و روسای واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران در سخنانی ضمن قدردانی از سعه صدر و همت والای دانشگاهیان این استان در بخشهای مختلف به ویژه دانشگاه علوم پزشکی آزاد تهران و بخش پدافند غیر عامل دانشگاه آزاد استان تهران تصریح کرد: امروز دانشگاه آزاد اسلامی بیش از هر زمان دیگری باید در این جهاد ملی همگام با سایر نهادها و سازمانهای آموزشی و غیر آموزشی کشور در خط مقدم مبارزه نماید.

وی با بیان اینکه بحران کرونا نباید مانع وقفه تحصیلی دانشجویان عزیز کشور شود، در پی ارائه گزارش روسای واحد ها در برگزاری کلاسهای مجازی خطاب به روسای واحدها گفت: کلیه واحد های استان از فردا به صورت جدی تر آموزش مجازی را در مقاطع مختلف تحصیلی دنبال نمایند.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ظرفیت دانشجویی بیش از ۳۰۰ هزار نفری دانشگاه آزاد اسلامی در استان تهران، تصریح کرد: امروز کشور بیش از زمان دیگری نیاز به همدلی، همکاری، آموزش و تشریک مساعی در امور مختلف دارد و در این امر نباید از این ظرفیت بالای دانشجو، استاد و کارمند در ترویج فرهنگ مقابله با این ویروس در سطح استان تهران غفلت نمود.

دکتر آقامیری افزود: با شناسایی امکانات مختلف همچون آزمایشگاهها در واحدهای دانشگاه آزاد استان تهران در راستای ساخت و تولید دارو، مواد ضدعفونی کننده، ماسک و... باید در کنار مردم باشیم.

وی در ادامه با تاکید بر تهیه محتوای تبلیعاتی در فضای مجازی خاطرنشان کرد: افزایش آگاهی و دانش در این مورد خاص یکی دیگر از موضوعات مهم است که باید با محتوا سازی تبلیغات فضای مجازی با سه مولفه ( آگاهی، پیشگیری و درمان) از خانه های مردم شروع شود و هر فرد به شخصه با آموزش مجازی بتواند با این ویروس مبارزه کند.


( ۱۲ )