دکتر سید محمود رضا آقامیری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و واحد تهران مرکزی در پیامی فرا رسیدن عید نوروز را تبریک گفت؛

۰۲ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۲:۱۹ کد : ۱۵۶۵۳ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۴۷۸
دکتر سید محمود رضا آقامیری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و واحد تهران مرکزی در پیامی فرا رسیدن عید نوروز را تبریک گفت؛

دکتر سید محمود رضا آقامیری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و واحد تهران مرکزی در پیامی فرا رسیدن عید نوروز را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران در پیام آقامیری آمده است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

"یا مقلب القلوب و الابصار"

"یا مدبر الیل و النهار"

"یا محول حول و الاحوال"

"حول حالنا الی احسن الحال"

فرا رسیدن عید نوروز و تقارن آن با ماه های پر فضیلت رجب و شعبان را به همه آحاد ملت ایران به ویژه دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران تبریک و تهنیت عرض می نمایم و امیدوارم سالی پر از خیر و برکت همراه با سلامتی برای همه مردم سرزمینم ایران باشد.

در آستانه بهار طبیعت، اینجانب از همه عزیزان دانشگاهی که در طول یکسال اخیر برای ارتقای کیفی امور مختلف آموزش، پژوهش، فرهنگ و دیگر حوزه های دانشگاهی در واحد های استان تهران برای فرزندان این مرز و بوم تلاش مستمر داشته اند سپاسگزاری می نمایم. 

اکنون که متاسفانه بسیاری از هموطنان ما به دلیل شیوع ویروس کرونا از خانه خود دور هستند؛ آنانکه در بستر بیماری می باشند، برخی نیز به عنوان مدافعان سلامت در حال خدمت هستند و نیز خانواده هایی که داغدار شدند؛ بنده ضمن عرض تسلیت به خانواده های داغدار و خداقوت به مدافعان سلامت و دعای بهبودی بیماران حاضر، امید دارم با همکاری و اتحاد همه مردم و با رعایت بهداشت فردی، ماندن در خانه، اجتناب از سفرهای نوروزی و عدم تردد غیر ضروری در سطح شهرها بتوانیم بار دیگر در جبهه ای دیگر سند افتخار پیروزی را به نام کشور ایران رقم بزنیم و بر ویروس کرونا غلبه نمائیم.

از زمان شیوع این ویروس تمامی نهادها و سازمانهای کشور به ویژه واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران با تمام توان علمی و احساس مسئولیت اجتماعی خود با هدف مهار و غلبه بر ویروس منحوس کرونا صادقانه تلاش کردند.

 فرصت را مغتم می دارم و از کادر درمان و پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی علوم پزشکی تهران که با تلاشهای شبانه روزی در جبهه سلامت کشور حضوری چشمگیر داشته اند تشکر و قدردانی می نمایم. 

 

سیدمحمود رضا آقامیری

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ا‌ستان تهران و واحد تهران مرکزی