برای اولین بار صورت گرفت؛ دفاع دانشجوی دکتری مهندسی برق واحد تهران مرکزی از رساله خود با معدل ۲۰

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۱۱:۳۶ کد : ۱۵۷۱۹ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۱۷۵۴
نخستین دانشجوی دوره دکتری تخصصی رشته مهندسی برق (الکترونیک) دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی با کسب معدل کل ۲۰ و دستاوردهای بدیع از رساله خود دفاع کرد.
برای اولین بار صورت گرفت؛ دفاع دانشجوی دکتری مهندسی برق واحد تهران مرکزی از رساله خود با معدل ۲۰

به گزارش  روابط عمومی واحد تهران مرکزی به نقل از خبرنگار حوزه پایان‌نامه گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، محمد فلاح‌نژاد، نخستین دانشجوی دوره دکتری تخصصی رشته مهندسی برق (الکترونیک) دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی است که با کسب معدل کل ۲۰ و دستاوردهای بدیع از رساله خود دفاع کرد.

دستاورد رساله این محقق، مدلسازی و توسعه ترانزیستورهای بدون پیوند (Junction Less ) نانوساختار و چاپ چند مقاله ISI و علمی پژوهشی در نشریات معتبر ملی و بین‌المللی است. همچنین وی به‌تازگی کتاب‌های هدایت موشک و بهینه‌سازی تصاویر ارسالی از پهپاد به ایستگاه زمینی را ترجمه، تألیف و به چاپ رسانده است.

پیش از این، فلاح‌نژاد در دوره کارشناسی ارشد خود در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی نیز با رتبه نخست علمی فارغ‌التحصیل و در سال ۱۳۹۴ به‌عنوان استعداد درخشان در آزمون مقطع دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی پذیرفته شده بود.

وی هم‌اکنون به‌عنوان مدرس گروه مهندسی برق و محقق وابسته در آزمایشگاه تحقیقاتی لایه نازک در دانشکده فنی و مهندسی در حوزه شبیه‌سازی و ساخت افزاره‌هایی چون biofet به تحقیق و پژوهش اشتغال دارد.

انتهای پیام/

کلید واژه ها: محمد فلاح نژاد دانشکده فنی و مهندسی واحد تهران مرکزی پایان نامه معدل 20 دانشجوی دکترا


( ۹ )

نظر شما :