رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران : دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران از دانشگاه‌ های برتر کشور است

۰۶ خرداد ۱۳۹۹ | ۰۰:۰۰ کد : ۱۵۷۲۴ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۱۶۹۸
دکتر سید محمودرضا آقامیری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و واحد تهران مرکزی در مراسم تکریم و معارفه سرپرست دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران گفت: دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران از دانشگاه‌های برتر کشور است.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران : دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران از دانشگاه‌ های برتر کشور است

به گزارش روابط عمومی واحد تهران مرکزی، در مراسم تکریم و معارفه سرپرست دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران که صبح امروز  برگزار شد، دکتر آقامیری در سخنانی با تاکید بر گسترش دانشگاه علوم پزشکی اظهار کرد: کمبود فضای فیزیکی یکی از مشکلات این دانشگاه است که درصدد هستیم بتوانیم مجتمعی جدید برای کادر این دانشگاه اختصاص دهیم. امیدواریم فضاهای این دانشگاه را گسترش دهیم و شاهد رشد روزافزون علمی و تحقیقی دانشجویان و اساتید این دانشگاه باشیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه دکتر سید علی ابطحی رئیس سابق دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران فردی دلسوز، متعهد  و اثر گذار بود، تصریح کرد:  دکتر ابطحی یکی از بهترین افرادی است که می‌شناسم و  بسیار خوشحالم در طی دو سال گذشته با دکتر ابطحی همکاری های گسترده ای در دانشگاه داشته ام.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و واحد تهران مرکزی در ادامه افزود: از آن جهت که دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران جزو دانشگاه‌های برتر کشور است، بسیار مهم بود که مسئولیت این دانشگاه به چه فردی واگذار شود و پس از مشورت با دکتر طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، تصمیم بر آن شد که دکتر بابک نگاهداری معاون دانشگاه آزاد اسلامی که از نخبگان کشور است به عنوان رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاداسلامی تهران منصوب شود. انتهای پیام/

کلید واژه ها: مراسم تکریم و معارفه دکتر سید محمودرضا آقامیری دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران


( ۲ )