حجت الاسلام والمسلمین خسروپناه: تمامی مراحل مصاحبه دکتری، از برنامه ریزی تا اجرا به نحو احسن در حال برگزاری است

۲۱ مهر ۱۳۹۹ | ۱۷:۴۲ کد : ۱۶۰۰۹ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۷۷۶
معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی عصر امروز بیست و یکم مهر ماه از چگونگی روند برگزاری مصاحبه دکتری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی بازدید بعمل آورد.
حجت الاسلام والمسلمین خسروپناه:  تمامی مراحل مصاحبه دکتری، از برنامه ریزی تا اجرا به نحو احسن در حال برگزاری است

به گزارش روابط عمومی واحد تهران مرکزی، حجت الاسلام والمسلمین عبدالحسین خسروپناه در حاشیه این بازدید در گفتگویی کوتاه در سخنانی ضمن قدردانی از تلاشهای ستاد برگزاری مصاحبه دکتری در واحد تهران مرکزی، تصریح کرد: تمامی مراحل برگزاری مصاحبه دکتری از برنامه ریزی تا اجرا از نظر کیفی وکمی با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی به صورت مجازی به نحو احسن در حال برگزاری است.

وی افزود: فرصت را مغتنم می شمارم و از کلیه اساتیدی که در دوران شیوع ویروس کرونا از هیچ تلاشی دریغ نمی ورزند و با ایثار و از خودگذشتگی همکاری شایسته ای با دانشگاه دارند تشکر و قدردانی نمایم.

 دکترخسرو پناه اظهار کرد: مصاحبه کنندگان وقت کافی و تخصصی جهت احراز هویت شرکت کنندگان از نظر علمی در نظر گرفته اند و مصاحبه در سطح عالی علمی در حال برگزاری است.

_ راه اندازی شش هیات اندیشه ورز در دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران

معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی دربخش دیگری از این گفتگو در خصوص راه اندازی هیات های اندیشه ورز در دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران، اظهار کرد: بدلیل ظرفیت بالای واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران، در حال حاضر شش هیات اندیشه ورز در این استان راه اندازی شد. جلسات هیات های اندیشه ورز بصورت مجازی با موضوعاتی از قبیل: راه اندازی مجلات، تعالی رشته ها، توانمند سازی اساتید و راه اندازی دانشکده موضوعی برگزار می شود و پیشنهادات ارائه شده در مرکز مطالعات و برنامه ریزی و تعالی علوم انسانی و هنر مورد بررسی قرار گرفته و سپس به فرایند اجرایی پیشنهادات می پردازند.

_ طراحی اولین  دانشکده موضوعی به نام دانشکده «حکمرانی با رویکرد اقتصاد بنگاهی»

خسروپناه در ادامه درخصوص گسترش دانشکده موضوعی درسطح دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران خبر داد و افزود: دانشکده های موضوعی بر اساس نیاز جامعه راه اندازی می شود و اولین دانشکده موضوعی به نام دانشکده «حکمرانی با رویکرد اقتصاد بنگاهی» طراحی و در شورای گسترش مورد تصویب قرار گرفت. این دانشکده با گروهها و رشته های مرتبط در اصفهان فعال شد و به نظر می رسد واحد تهران مرکزی نیز ظرفیت راه اندازی این دانشکده را دارد .

خسرو پناه بیان داشت: دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران ظرفیت راه اندازی دانشکده های موضوعی از قبیل دانشکده های: خانواده، فضای مجازی، کارآفرینی و پدافند غیر عامل را دارد .

 

گفتنی است، مصاحبه دکتری سال 1399دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی در مجتمع ولایت این واحد دانشگاهی با شرکت هشت هزار و 157 نفر داوطلب از نوزدهم مهر ماه آغاز و تا سی ام مهر ماه بصورت مجازی ادامه دارد. گفتگو: فرزانه کندلویی

 

کلید واژه ها: مصاحبه دکتری دکتر خسرو پناه واحد تهران مرکزی


( ۵ )

نظر شما :