دکتر سپهری: ۵۰ گروه در واحد تهران‌مرکزی مصاحبه‌ها را انجام می‌دهند

در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران‌مرکزی صرفا گروه‌های علوم انسانی حضور دارند و ۵۰ گروه به‌صورت همزمان مصاحبه‌ها را انجام می‌دهند.»
۲۸ مهر ۱۳۹۹ | ۱۳:۱۳ کد : ۱۶۰۲۰ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۵۸۳
محمد سپهری، معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران‌مرکزی در گفت‌وگو با «فرهیختگان» درباره روند برگزاری مصاحبه دکتری در این واحد دانشگاهی توضیح داد: «مصاحبه‌ها از روز شنبه ۱۹ مهرماه آغاز شد و تا ۳۰ مهر ادامه خواهد داشت.
دکتر سپهری: ۵۰ گروه در واحد تهران‌مرکزی مصاحبه‌ها را انجام می‌دهند

به گزارش روابط عمومی واحد تهران مرکزی به نقل از روزنامه فرهیختگان، سپهری با بیان اینکه در برخی مواقع تمام گروه‌ها مشغول انجام مصاحبه هستند، ادامه داد: «در برخی روزها نیز برای برخی گروه‌ها داوطلبی برای انجام مصاحبه وجود ندارد. در واحد تهران‌مرکزی 50 اتاق مصاحبه وجود دارد که به‌طور متوسط هر روز 45 اتاق درگیر مصاحبه هستند. در هر گروه مصاحبه نیز معمولا بین چهار تا پنج استاد حضور دارند و یک مدیر جلسه که ارتباط با داوطلب را برقرار و مسائل فنی را پیگیری می‌کند.»

معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران‌مرکزی در ادامه گفت: «در هر طبقه دو نفر کارشناس فناوری حضور دارند که مسائل فنی برقراری ارتباط را کنترل می‌کنند تا اگر مشکلی وجود داشته باشد هرچه سریع‌تر آن را مرتفع کنند. از ساعت هشت مصاحبه آغاز شده و تا پنج بعدازظهر ادامه دارد. البته در برخی موارد مصاحبه‌ها تا ساعت هشت شب به طول می‌انجامد.»

سپهری با بیان اینکه هیچ مشکلی برای برگزاری مصاحبه در سامانه وجود ندارد، تاکید کرد: «از ابزارهای کمکی در برقراری ارتباط با مصاحبه‌شونده‌ها استفاده می‌کنیم؛ به‌طور مثال در برخی موارد که تصویر هست ولی صدا وجود ندارد از طریق واتساپ همزمان صدا را دریافت می‌کنیم.» او گفت: «در هر گروه مصاحبه‌کننده چهار تا پنج نفر از اساتید حضور دارند که عمدتا این افراد از اعضای هیات‌علمی دانشگاه آزاد اسلامی هستند. این افراد از اساتید سرشناس همان رشته هستند و برای حفظ پروتکل‌های بهداشتی اساتید مقیم تهران در مصاحبه شرکت کرده‌اند.»

معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران‌ مرکزی در ادامه اظهار کرد: «1200 نفر استاد حضور دارند که در هر گروه چهار تا پنج استاد شرکت کرده‌اند. تا روز چهارشنبه 23 مهرماه، 220 جلسه مصاحبه برگزار شده است که در هرکدام از این جلسات معمولا 20 مصاحبه‌شونده حضور داشتند. درواقع حدود چهار هزار داوطلب تا روز چهارشنبه هفته گذشته در مصاحبه‌ها شرکت کرده‌اند.»

کلید واژه ها: دکتر محمد سپهری مصاحبه دکتری واحد تهران مرکزی


( ۲ )

نظر شما :