برای اولین بار صورت گرفت: برگزاری دوره مهارت محوری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی

۲۶ دی ۱۳۹۹ | ۲۰:۴۷ کد : ۱۶۲۰۰ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۴۳۳
برای نخستین بار به همت دانشکده مدیریت واحد تهران مرکزی دوره مهارت محوری، ویژه مدیران شهرداری بندر ماهشهر برگزار شد‌.
برای اولین بار صورت گرفت: برگزاری دوره مهارت محوری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی

به گزارش روابط عمومی واحد تهران مرکزی، دکتر سینا نعمتی زاده عضو هیات علمی و معاون دانشکده مدیریت واحد تهران مرکزی، در سخنانی ضمن عرض خیرمقدم به  حاضرین در دوره خاطرنشان کرد:  تعامل بیشتر دانشگاه با صنعت، شرکتها و مدیران هدف اصلی برگزار کننده گان دوره های مهارت محور در کلینیک تهران مرکزی است.


وی افزود: دانشجویان در این دوره ها از مهارت ها و تجربه  زیستی مدیران آگاهی پیدا می کنند و از طرفی مدیران نیز می توانند از توانایی علمی دانشجویان و استادان دانشگاه در این دوره ها بهره مند شوند.
سرپرست کلینیک مدیریت تهران مرکزی در ادامه افزود: برندسازی گردشگری ،مدیریت بحران و مدیریت تحول سه موضوع اصلی این دوره از دوره های مهارت محور کلینیک مدیریت تهران مرکزی بود که به ترتیب توسط:دکتر اشرف رحیمیان عضو هیات علمی دانشگاه پیام نور، مهندس احسان امامی عضو ستاد بحران مدیریت شهرداری تهران و دکتر کاوه تیمورنژاد استادیار دانشکده مدیریت ارائه شده است.

 

 این گزارش حاکی است،این دوره برای اولین بار با حضور جمعی از مدیران شهرداری بندر ماهشهر در دو روز متوالی پنجشنبه و جمعه، بیست و پنجم و بیست و ششم دی ماه ۹۹ در مجتمع دانشگاهی ولایت واحد تهران مرکزی  برگزار شد‌. گزارش: فرزانه کنلویی

کلید واژه ها: کلینیک مدیریت دوره مهارت محوری دکتر سینا نعمتی زاده


( ۵ )