برگزاری رایگان دوره‌های پروژه محور و دانشجویی فن‌پلاس در واحد تهران مرکزی

۱۳ آبان ۱۳۹۴ | ۱۳:۳۱ کد : ۷۶۱ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۹۸۱

 

 

 

دومین سری از دوره‌های پروژه محور و دانشجویی فن‌پلاس توسط گروه مهندسی کامپیوتر دانشکده فنی ومهندسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی بصورت رایگان برگزار میگردد.

 

به گزارش روابط عمومی واحد تهران مرکزی ، دکتر محسن جهانشاهی مدیرگروه کامپیوتر بیان داشت: انجمن علمی گروه کامپیوتر اقدام به برگزاری دومین سری از دوره های پروژه محور و دانشجویی فن پلاس نموده است که این دوره ها بصورت رایگان توسط انجمن علمی ارائه میگردد.

جهانشاهی خاطر نشان ساخت : در خصوص اطلاعات بیشتر این دوره ها می توان به HTML,CSS&JavaScrip » » با توجه به فراگیر شدن اینترنت و قرارگرفتن اکثر برنامه ها بر روی Cloud ، داشتن توانایی برای ایجاد پوسته و پیاده سازی اولیه یک وبسایت امری اجتناب ناپذیر به نظر می رسد به همین منظور انجمن علمی کامپیوتر اقدام به برگزاری دوره های تخصصی HTML,CSS&JavaScrip نموده است . Network   امروزه در کمتر خانه ها و مکان هایی عدم وجود شبکه هایی مانند اینترنت و wifi دیده می شود و دارا بودن دانش مورد نیاز برای استفاده صحیح از آن ها تبدیل به یک ضرورت برای هر شخص مبدل شده است. در کلاس شبکه های کامپیوتری ، دانشجویان با انواع شبکه های کامپیوتری و تکنولوژیهای موجود در آن آشنا گردیده و مهارتهای ایجاد و نگهداری این شبکه ها در محل های متفاوت بر مبنای نیاز آن محل ارائه خواهد شد . Photoshop طراحی و پیاده سازی شماتیک application ها و application web ها ، توسعه دهندگان را ملزم به استفاده از ابزاری قدرتمند و کاربردی نموده است. در این بین ، قویترین و پر کاربردترین این ابزارها ، نرم افزار قدرتمند شرکت abode به نام Photoshop می باشد که این انجمن با استفاده از متخصصان این حوزه ، اقدام به برگزاری دوره ای پروژه محور نموده است اشاره نمود.انتهای پیام/

 

 

 


( ۱ )

نظر شما :