اخبار دانشگاه - آرشیو

نشست تخصصی فرهنگی واحد تهران مرکزی مطرح شد: تاریخ عاشورا نشان داد که"زن" می‌تواند در جهت رسیدن به والاترین مقام انسانی هم‌پای مردان و شهیدان اسلام گام برداشته و به پیش رود

استاد دانشکده اقتصاد وحسابداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی با تاکید بر اینکه زنان قیام عاشورا توانستن برای تجدید حیات اسلام مجاهدتی ثمربخش و چشم‌گیر داشته باشند گفت:« تاریخ عاشورا نشان داد که "زن" می‌تواند در جهت رسیدن به والاترین مقام انسانی هم‌پای مردان و شهیدان اسلام گام برداشته و به پیش رود.»

ادامه مطلب

بازدید از مرکز فرماندهی پلیس راهور ناجا" فاتب" توسط باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد تهران مرکزی

جمعی از اعضاء باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد تهران مرکزی با همکاری راهنمایی و رانندگی و پلیس راهور تهران بزرگ از مرکز فرماندهی پلیس راهور ناجا" فاتب" بازدید کردند.

ادامه مطلب

عقیلی در گفت‌وگو با ایسنا:ورودمان از روزنامه‌نگاری سنتی به مدرن پرالتهاب بوده است

رییس دانشکده علوم ارتباطات و مطالعات رسانه دانشگاه آزاداسلامی واحد تهران مرکزی با تاکید بر نتایج تحقیق درباره علت استقبال مردم از رسانه‌های جدید، گفت: ما در مطالعات رسانه مباحثی مانند جبر تکنولوژی و رسانه‌ای داریم. متاسفانه در کشور ما تحقیقات علمی بسیار کمی در این عرصه انجام شده و باید بدانیم چرا کاربرد فضای مجازی و مولتی‌مدیا در جوامع افزایش پیدا کرده است؟

ادامه مطلب

برپایی کارگاه شعر با عنوان « آیین شعر در عاشورا » در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی

به همت اداره دانشجویی و فرهنگی دانشکده اقتصاد وحسابداری واحد تهران مرکزی و با همکاری و مشارکت کانون ادبی و هنری «داعی » کارگاه شعر و شعرخوانی با عنوان « آیین شعر در عاشورا » برپا شد.

ادامه مطلب