اخبار دانشگاه - آرشیو

برگزاری نمایشگاه عکس با عنوان« سیر تحول پوشش بانوان در قرن اخیر» در واحد تهران مرکزی

به همت اداره دانشجویی و فرهنگی دانشکده هنر واحد تهران مرکزی نمایشگاه عکس با عنوان« سیرتحول پوشش بانوان در قرن اخیر» ( در غرب و کشورهای اسلامی) همراه با نشست تخصصی فرهنگی با عنوان « حجاب و عفاف در پیشگیری از انحرافات اجتماعی » برگزار شد.

ادامه مطلب

نشست های تخصصی با عنوان «ترویج فرهنگ کتابخوانی در جامعه »و « شکاف بین نسل ها و تأثیر آن بر خانواده » در واحد تهران مرکزی

به همت اداره دانشجویی وفرهنگی دانشکده علوم ارتباطات ومطالعات رسانه و مجتمع دانشگاهی ولیعصر(عج) واحد تهران مرکزی نشست تخصصی فرهنگی باعنوان «ترویج فرهنگ کتابخوانی درجامعه» و« شکاف بین نسل ها و تأثیر آن بر خانواده » برگزار شد.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم عزاداری رحلت نبی اکرم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) و امام رضا(ع) در واحد تهران مرکزی

به همت حوزه معاونت دانشجویی و فرهنگی واحد تهران مرکزی مراسم عزاداری و سوگواری به مناسبت رحلت رسول اکرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) و شهادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت امام رضا (ع) در ساختمان ستادی واحد تهران مرکزی برگزار شد.

ادامه مطلب

برگزاری جلسه هم اندیشی پیرامون نماز در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی

به همت حوزه معاونت دانشجویی و فرهنگی واحد تهران مرکزی و با همکاری و مشارکت دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای آزاد اسلامی استان تهران جلسه هم اندیشی پیرامون نماز برگزار شد.

ادامه مطلب